fbpx

"Голос" бере на контроль виплату компенсацій постраждалим від повені у Ланчині

Суспільство 14:02, 08.09, 2020

Мешканці селища Ланчин на Надвірнянщині скаржаться на несправедливий розподіл компенсацій за матеріальну шкоду, якої в червні завдала велика повінь.

Про це люди розповіли на зустрічі з командою “Голосу” Івано-Франківської області та народним депутатом з фракції “Голос” Ярославом Юрчишиним.

Мешканці Ланчина показали свої оселі – помешкання та угіддя, яким вода завдала непоправної шкоди, представниками селищної ради були оцінені як такі, що підлягають ремонту. Відповідно, власники таких будинків отримали компенсації у розмірі 50 тисяч гривень.
Люди вважають таку допомогу недостатньою та навіть несправедливою.

“Тут, де ми стоїмо, була картопля – тепер усе знищено. Сад теж більше не придатний до використання”, – розповідає Любов Іваночко.

Підвал її будинку весь у намулі, будинок – практично розвалений.

Жінка – вдова, живе із 85-річною мамою.

“Як можна тут щось зробити на ті 50 тисяч?! Урожай знищено, сіно знищено, дрова знищено. Я не знаю, як маю далі жити”, – каже пані Любов.

Таких історій у Ланчині безліч. Народний депутат Ярослав Юрчишин відзначає – така ситуація є несправедливістю щодо простих людей.

“Ми бачимо, наскільки не виконуються обіцянки президента, який обіцяв вирішити проблему людей всього за 10 днів. Ми бачимо тотальну несправедливість. Поруч кілька будинків – одному надали допомогу, а іншому чомусь її не надали. Зараз ми збираємо інформацію, але виглядає так, що мають місце факти зловживання службовим становищем”, – каже нардеп.

Ярослав Юрчишин наголошує – партія “Голос” боротиметься за відновлення справедливості, аби люди отримали те, що їм обіцяла держава.

“Справедливість має бути встановлена, і “Голос” здатен її захистити!” – запевнив нардеп.

"Голос" бере на контроль виплату компенсацій постраждалим від повені у Ланчині 1

“Ми надішлемо запит в ОДА, аби обласна комісія ТЕБ та НС провела звірку актів оцінки нанесеної повінню шкоди. Якщо будуть виявлені факти зловживання, ми звернемося до правоохоронних органів”, – додав керівник Івано-Франківської обласної організації партії “Голос” Володимир Тищенко.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: