fbpx

"Голос" представив кандидата на мера Києва та регіональні команди

Суспільство 19:44, 11.08, 2020

Сьогодні на презентації партійного активу «Голосу» голова партії Кіра Рудик офіційно представила кандидата на вибори київського міського голови.

Це телеведучий, волонтер, громадський активіст та член партії «Голос» Сергій Притула.

Також вона представила регіональні команди — молоді, професійні та чесні люди. Загалом — 107 команд.

Регіональні команди відбирали за чотирма головними принципами:

  • Найбільша цінність для них — це розвиток держави та добробут її громадян.
  • Вони йдуть, аби змінювати країну, а не красти.
  • Вони професійні, а не просто «хороші люди».
  • Вони — рішучі. Вони — ті, хто здатен змінити життя в Україні.

“Прийшов час рішучих змін. Сьогодні ми вітаємо в нашій команді людину, яка дійсно здатна змінити життя столиці та її мешканців. Сергій Притула не має доводити свою любов до країни — за нього давно говорять його дії. Він вже сьомий рік підтримує наших бійців на Сході, має активну громадянську позицію та жодного разу не зрадив її. Він не має друзів-олігархів, ніколи не опинявся в центрі скандалів — це чесна й порядна людина, яка має величезне бажання нарешті припинити дерибан та руйнацію Києва. Я вірю, що він здатен зробити його сучасним, дружнім й комфортним містом для життя”, – каже народна депутатка, голова партії “Голос” Кіра Рудик.

“Я тут живу, тому я розумію, що єдиний спосіб щось змінити навколо нас — це взяти на себе відповідальність за зміни. Відповідальність від небайдужості відрізняється однією штукою — дією. Тому для мене за честь перебувати зараз серед вас — людей, які взяли на себе відповідальність та вирішили йти на вибори. Я вдячний вам за це рішення.

Ми з вами готові до відповідальності. І сьогодні я готовий сказати — я тут живу, в Києві, в столиці України, — і я йду на вибори київського міського голови. Я дякую «Голосу» та всім, хто мене підтримує, за величезний кредит довіри. І я здатен виправдати цю довіру”, – сказав Притула.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: