fbpx

Голова ІФ ОДА Андрій Бойчук пояснив, чому Прикарпаття так довго виходить з "червоної" зони

Суспільство 19:44, 07.04, 2021

Прикарпаття вже минуло пік захворюваності. Показники стабілізуються, однак рівень госпіталізації на 100 тисяч населення залишається вищим встановленої допустимої норми.

Про це повідомив голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

Станом на сьогодні цей показник сягає шкали 63,5 при допустимих межах 60. Це означає, що за останні сім днів в області госпіталізували 867 осіб, при допустимому рівні – 820 осіб.

“Хочу пояснити, що цей показник розраховується як загальна кількість госпіталізацій пацієнтів протягом семи днів на кожних 100 тисяч населення в області. Важливо те, що цей показник жодним чином не залежить від кількості розгорнутих “ковідних” ліжко-місць, як іноді про це заявляють деякі публічні особи”, – сказав Бойчук.

Він зазначає, що аналіз епідемічної ситуації, який Івано-Франківська ОДА постійно проводить, показує певну неоднорідність у розрізі окремих територій Прикарпаття.

Для того щоб детальніше окреслити цю неоднорідність, аналізується ситуація із захворюваністю за старим адміністративним поділом області.

Голова ІФ ОДА Андрій Бойчук пояснив, чому Прикарпаття так довго виходить з "червоної" зони 1

В області за попередній тиждень (від 29 березня по 4 квітня) він становить 150,3 особи на 100 тисяч населення. Є території, де цей показник нижчий від середнього по області. На інших – він близький до середнього по області.

“Особливе занепокоєння викликає ситуація на територіях, де показник захворюваності за попередній тиждень значно перевищує середнє значення в області. Саме через це Прикарпаття в цілому не так швидко виходить з «червоної» зони, як би нам цього хотілось”, – говорить голова Андрій Бойчук.

Нагадаємо, Івано-Франківська область перебуває у червоній карантинній зоні з 26 лютого. 29 березня в області дозволили відкрити дитячі садки, а з 5 квітня учням 1-4 класів відвідувати уроки.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: