fbpx

Громади Прикарпаття можуть виграти до 500 000 грн на реалізацію проєктів

Суспільство 14:23, 25.03, 2021

1 квітня стартує дванадцятий обласний конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Проєктні заявки прийматимуться за чотирма пріоритетними напрямками: енергетична самодостатність, розвиток туристично-рекреаційної сфери, підвищення рівня екологічної безпеки.

Ще одним пріоритетом дванадцятого Конкурсу визначено розвиток соціальної інфраструктури та інклюзії. Такі проєкти можна буде реалізовувати шляхом створення, ремонту чи реконструкції приміщень будинків сімейного типу та малих групових будинків, а також центрів соціальної підтримки дітей та сімей.

Максимальний розмір співфінансування проєктів для органів місцевого самоврядування сіл, селищ, міст з обласного бюджету – 500 тисяч гривень, що становитиме не більше як 75 відсотків загального бюджету проєкту, інформує пресслужба Івано-Франківської облради.

Разом з цим першого квітня стартує прийом заявок на десяті обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” та “Краща етнокультурна громада”.

Прийом заявок на десяті обласні конкурси та дванадцятий обласний конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування триватиме по 1 вересня 2021 року.

Водночас рада Конкурсу обговорила інформацію щодо реалізації проєтів конкурсів місцевого самоврядування попередніх років. Так, станом на сьогодні звіти про виконання проєктів не подали 11 територіальних громад. Відтак прийнято рішення про призупинення їхньої участі у дванадцятому конкурсі до подання ними звітів про виконання заходів проєктів-переможців попередніх Конкурсів.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: