fbpx

Ірина Верещук на Прикарпатті відвідала геріатричний пансіонат та інспектує шелтери

Суспільство 13:17, 06.11, 2022

Сьогодні урядова команда на чолі з віцепрем’єр-міністром України Іриною Верещук перебуває на Івано-Франківщині.

Урядовці вже відвідали Івано-Франківський геріатричний пансіонат, де перебувають старенькі з небезпечних регіонів.

“Сьогодні з командою на Франківщині. Зранку відвідали геріатричний пансіонат. Там познайомилась з паном Олексієм. Йому 95 років, воював в УПА, провів 10 років у засланні в Сибірі. Читав нам красиві українські вірші. Затятий життєлюб. Дай Боже здоров’я нашим старшим!” – поділилася у фейсбуці віцепрем’єрка.

Ірина Верещук на Прикарпатті відвідала геріатричний пансіонат та інспектує шелтери 1

У програмі візиту також зустріч з ВПО міста Коломиї, знайомство з проєктом «Соціальне містечко» та інспектування шелтерів – місць компактного проживання, що готуються приймати переселенців. Це, зокрема, Івано-Франківський спортивний ліцей, призначений для довготривалого прихистку.

«Напередодні зимового періоду владі важливо визначити потреби як переселенців, так і тих, хто надав їм прихисток. Максимально допомогти цим людям. А також переконатись, що опорні регіони на заході країни можуть і готові й надалі приймати українців, які продовжують евакуюватись з небезпечних територій», – зауважила Ірина Верещук.

Франківщина та Закарпаття вважаються опорними регіонами з розміщення переселенців. Закарпаття на цей час прийняло 120 тисяч ВПО, Франківщина – понад 80 тисяч.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: