fbpx

IT-компанія EPAM шукає сотню працівників у франківський офіс

Суспільство 21:13, 28.07, 2021

Найбільша в Україні IT-компанія – EPAM (більше 11 000 працівників) готується до відкриття нових офісів в Івано-Франківську та Одесі.

Про це в інтерв’ю порталу DOU розповів старший директор EPAM Антон Фількевич.

«Офіси в Івано-Франківську та Одесі – це вже прийняте рішення, скоро вони відкриються. Але також ми думаємо про те, що, можливо, є сенс відкрити міні-офіси в інших містах, де у нас є фахівці, але немає представництв», – сказав Фількевич.

Він зазначив, що у цих містах у компанії найбільше фахівців, які працюють поза офісом. В Івано-Франківську наразі працює пів сотні фахівців.

«Крім цього, Івано-Франківськ – гарне місто, в рейтингу найкомфортніших міст України  на першому місці. Ми бачимо, що там добре розвинене ІТ-ком’юніті. За найближчі півроку хотілося б потроїти кількість наших фахівців в Івано-Франківську (найняти ще 100 чоловік)», – сказав Антон Фількевич.

За словами старшого директора, зараз в Івано-Франківську хлопці займаються проєктами з ігрової індустрії (не гемблінгом, а саме з ігрової галузі) і фінансовими проєктами.

«Якщо говорити про те, чи будуть там так звані «якірні» проєкти (тобто основні проєкти, коли клієнт знає, що його база — Івано-Франківськ або Одеса), — так. Але які саме, поки сказати не можу».

Також Фількевич повідомив, що компанія розраховує на співпрацю з ІФНТУНГ та Прикарпатським університетом. «З ними ми вже ведемо діалог і плануємо активності», – сказав Фількевич.

Доступні вакансії EPAM в Івано-Франківську можна переглянути за посиланням>>>

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: