fbpx

Івано-Франківськ заплатив 424 тисячі за електрику для приватної ковзанки

Суспільство 15:40, 31.01, 2021

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради придбав електроенергію на 424 тисячі гривень для приватної ковзанки біля ратуші.

424 тисячі за електрику для приватної ковзнки

18 грудня 2020 року замовник підписав договір з «Прикарпатенерготрейдом» на поставку 130 тисяч кіловатгодин електроенергії за адресою площа Ринок у центрі Івано-Франківська, повідомляє “Галичина“. Вартість електроенергії становить 424 тис. гривень. Згідно з договором, виконавець мав поставити електроенергію до кінця 2020 року.

У грудні міськвиконком уклав договір тимчасового користування окремими елементами благоустрою з ТОВ «Науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи Вікос». Згідно з документом, фірма орендувала у міста 712 кв. метрів площі перед ратушею за 4,29 грн за квадратний метр на місяць, тобто загалом – за 3054 гривні на місяць.

За даними ЄДРПОУ, кінцевим бенефіціаром вказаний житель Львова Критович Віталій Миронович. Його внесок до статутного фонду становить 13,24 млн гривень. У жовтні особа з такими персональними даними шукала роботу водія із зарплатою 17 тис. гривень.

Івано-Франківськ заплатив 424 тисячі за електрику для приватної ковзанки 1

За допомогою сервісу Opendatabot вдалося з’ясувати, що до квітня 2019 року цією фірмою володіла жителька Києва Ольга Філатова-Кривецька. Згідно з декларацією, Ольга Філатова-Кривецька є дружиною бізнесмена та колишнього народного депутата від ВО «Свобода» Ігоря Кривецького, відомого за прізвиськом “Пупс”.

власники ковзанки в Івано-Франківську
декларація Кривецького
Ігор Кривецький з дружиною
Сірий кардинал і головний спонсор “Свободи” Ігор Кривецький з дружиною Ольгою

В ефірі комунального телеканалу «Вежа» міський голова Руслан Марцінків заявляв, що підприємець платить податки у міський бюджет, а також оплачує комунальні послуги. За його словами, у наступному році потрібно облаштувати ще одну ковзанку, адже на діючій великі черги з охочих покататися. При цьому квитки для дорослих коштують 100-140 грн, для дітей – 80-100 грн.

Руслан Марцінків на ковзанці
Руслан Марцінків відкриває ковзанку

Нагадаємо, що ковзанка працювала і минулого року. Тоді місто також компенсувало витрати підприємця на оплату електроенергії.

Івано-Франківськ заплатив 424 тисячі за електрику для приватної ковзанки 2
Івано-Франківськ заплатив 424 тисячі за електрику для приватної ковзанки 3
договір на ковзанку в Івано-Франківську

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: