fbpx

Івано-Франківська ОКЛ отримала ліжка з Німеччини

Здоров'я 10:29, 01.06, 2023

КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» отримала чергову гуманітарну допомогу – 10 медичних функціональних ліжок. Травматологічні функціональні медичні електричні ліжка, відповідно, з матрацами, заклад отримав від  Благодійної організації «Благодійний фонд Help For Ukraine», якому цей гуманітарний вантаж надійшов від німецьких колег Medical e.V.

Подібних ліжок у медзакладах України дуже мало. На українських медиків чекають ще апарати ШВЛ та апарати гемодіалізу, що після профілактики будуть передані в регіональні лікарні, які їх найбільш потребують.

«Від самого початку роботи нашого Благодійного фонду, – розповідає президент благодійної організації «Благодійний фонд «Help for Ukraine» Степан Асланян, – ми намагались допомагати там, де це потрібно найбільше. Продуктами харчування, одягом, перев’язувальними матеріалами, дезінфікуючими засобами та медикаментами. Цього разу наші партнери Medical зібрали та відправили в Україну ще одну фуру з гуманітарною допомогою. Окрім ліжок, які ми доставили сюди, від них ми отримали набори хірургічних інструментів для найбільш постраждалих областей, апарати гемодіалізу та апарати штучної вентиляції легень, розхідні медичні матеріали, речі для малозабезпечених. І два пожежні причепи, що потребують іще обслуговування перед передачею військовим або ДСНС».

За словами віцепрезидента благодійної організації «Благодійний фонд Help For Ukraine» Вілена Фаталова, ці медичні ліжка дозволять лікарям надавати медичну допомогу на якіснішому рівні, оскільки часто пацієнтам необхідні особливі умови для одужання. Різні медичні дії потребують різного положення тіла.

“Ці ліжка з електроприводом, вони суттєво полегшують роботу медичного персоналу і дуже зручні для пацієнта. Це вкрай важливо для тих, хто перебуває на реабілітації після операцій, травм або під час лікування важких хвороб. Наш фонд завдяки німецьким партнерам – фонд Medical e.V – вже передав українським лікарням, геріатричним будинкам та іншим соціальним закладам сотні інвалідних візків, ходуль, милиць, багатофункціональних ліжок”, – зазначив Фаталов.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: