fbpx

Івано-Франківськгаззбут продовжив підключення до тарифу "рівномірний платіж"

Суспільство 12:20, 30.08, 2021

ТОВ «Івано-Франківськгаззбут», що працює під брендом «Твій газзбут», надає своїм клієнтам додаткову можливість підключитися до тарифу «Твій газ рівномірний платіж». За численними зверненнями клієнтів термін підключення до цього тарифу продовжено ще на один місяць – до 30 вересня 2021 року.

Станом на 25 серпня більше як три тисячі клієнтів ТОВ «Івано-Франківськгаззбут» вже користуються перевагами тарифу, а ще декілька тисяч подали заявки на перехід на «Твій газ рівномірний платіж».

Обирають цей тариф тому, що він дозволяє весь рік платити за газ однакові суми та не перейматися передачею показів лічильника. Рівномірний платіж дозволяє розподілити навантаження на сімейний бюджет протягом року, щоб уникнути великих сум у платіжках під час найхолодніших місяців.

Ціна газу для побутових клієнтів ТОВ «Івано-Франківськгаззбут» у вересні залишається незмінною і становитиме 7,99 грн за кубометр.

Розрахувати свій орієнтовний щомісячний платіж у рамках тарифу «Твій газ рівномірний платіж» можна на спеціальному сайті.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: