fbpx

Івано-Франківський краєзнавчий музей - серед найцікавіших туристичних принад "Карпатського культурного шляху"

Культура 19:55, 06.10, 2023

Івано-Франківський обласний краєзнавчий музей увійшов до 40 найвизначніших та найцікавіших об’єктів історико-культурної спадщини “Карпатського культурного шляху” на Прикарпатті й Закарпатті (Україна) та повіту Марамуреш (Румунія).

Новину повідомив Краєзнавчий музей на своїй сторінці у фейсбуці.

Івано-Франківський краєзнавчий музей - серед найцікавіших туристичних принад "Карпатського культурного шляху" 1

Завдяки міжнародному проєкту “Карпатський культурний шлях” у музеї з’явилась інтерактивна інформаційна панель, з допомогою якої відвідувачі зможуть почерпнути багато пізнавальної та корисної інформації про туристичні об’єкти в трьох суміжних регіонах.

Нагадаємо, напередодні у Краєзнавчому музеї відкрилася виставка “Зруйнована, але не знищена!” – віртуальна реінкарнація Маріупольського краєзнавчого музею.

Виставка присвячена Маріупольському краєзнавчому музею, який став жертвою обстрілів російської армії, але продовжує жити у віртуальному світі завдяки відданості й старанності співробітників.

Виставка “Зруйнована, але не знищена!” – це унікальна можливість подивитися на розкішну колекцію експонатів, що репрезентують грецьку культурну спадщину, яка зазнала великого збитку внаслідок пожежі, спричиненої обстрілами. Майже всі оригінальні експонати були знищені, але завдяки надзвичайному зусиллю та новітній технології вони були відтворені у цифровому вигляді.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: