fbpx

Калушанам, які приймають переселенців, видадуть насіння німецької картоплі і живність

Суспільство 16:08, 17.05, 2022
НА ФОТО: картопля сорту "Пароллі"

На зустрічі Калуської міської влади зі старостами громади, на яку були запрошені керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств виконкому, йшлося про отримання домогосподарствами громади, які приймають у себе вимушених переселенців, насіннєвої картоплі сорту “Пароллі”.

Таку допомогу Калуській громаді запропонувала Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН, які реалізують проєкт з підтримки домогосподарств, які перемістилися із зони бойових дій або прихистили внутрішньо переміщених осіб, інформують “Вікна” .

Щодо картоплі — то вже сформували потребу. А наступним кроком цієї програми планується надання господарям, які прихистили людей із зони бойових дій, наборів живності – поросяток, курей бройлерів та несучок.

Раніше йшлося, що важливою умовою є наявність земельної ділянки не менше як 20 соток. Також при наявності худоби є можливість отримати корм для неї.

Програма дає можливість отримати 50 кг насіння картоплі сорту “Пароллі”, порося вагою 25 кг і корми для нього або ж 10 курей-бройлерів або курей-несучок і корми для них.

Картопля “Пароллі” – ранній сорт німецької селекції, стійкий до нематод та інших шкідників, демонструє високу врожайність.

Програма “Гуманітарне реагування” здійснюється Асоціацією сільських, селищних рад та об’єднаних громад України у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією (ФАО) ООН. Програма спрямована на підтримку найбільш уразливих домогосподарств, які перемістилися із зони бойових дій, постраждали від збройного конфлікту, втратили власне житло та тимчасово перемістилися у зони відносного спокою.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: