20 березня на території будівельного майданчика майбутнього котеджного містечка OZON Village заклали капсулу часу. Дата обрана не випадково: у День весняного рівнодення починали важливі справи ще наші пращури.
Таким чином, дотримуючись традицій, компанія OZON Development відзначила початок будівництва котеджного містечка OZON Village. На події були присутні жителі міста, гості зі Львова та США, а також команда проєкту і засновники OZON Development – Любомир Кітраль і Олег Шеремета.
Після офіційної частини і підписання послання майбутнім поколінням на учасників заходу чекав святковий фуршет із живою музикою. Поки гості знайомилися і ділилися враженнями у теплій і невимушеній атмосфері, ми з’ясували деталі проєкту OZON Village.
Відео сюжет з події можна глянути тут:
Надія Шалімова – керівник відділу продажу та маркетингу OZON Development, Івано-Франківськ:
Капсула часу – давня світова традиція у будівництві. Для нас це не просто символ старту будівництва. Це також символ початку нової котеджної культури, яку ми просуваємо в Івано-Франківську, докладаючи усі свої знання та досвід у будівництві. Проєкт OZON Village відображає наш світогляд та цінності, яких дотримуємося в нашій компанії.
Капсулу закладено на місці майбутньої стели при в’їзді у містечко. На цьому майданчику не буде інших об’єктів. Урочисте розкриття капсули відбудеться після завершення будівництва за участю мешканців OZON Village. Адже хто як не вони зможуть оцінити нашу роботу?
Любомир Кітраль – співзасновник OZON Development, Івано-Франківськ:
Ідея капсули виникла також і через саме місце. Колись тут поблизу розташовувалися мисливські угіддя і мисливський двір короля Данила Галицького. Тепер, майже 700 років потому, тут буде суперсучасне котеджне містечко європейського зразка.
Приємно, що саме наша компанія впроваджує нову філософію заміського життя, коли важливим є не лише місце, а й середовище проживання в широкому сенсі. До цього поняття відносяться і наявність власної прибудинкової території, і інфраструктура, і архітектура, і навіть спільнота.
Місце розташування містечка, як бачите, мальовниче. З одного боку Карпати, з іншого – місто. До нашої Ратуші – 11 км. Рекреаційна зона становить 0,8 га. Але інфраструктура всередині містечка абсолютно міська: комунікації, дороги, тротуари, спортивні й дитячі майданчики, басейн, бігові доріжки і навіть футбольне поле за стандартами ФІФА.
Однак все це – виключно для мешканців OZON Village. У проєкті передбачена охорона території – стороннім вхід і в’їзд обмежений. Картинка з камер відеоспостереження буде транслюватися на пульт охорони. Безпека – важлива складова для нормального життя. Функції охорони, а також технічного обслуговування інфраструктури та прибирання території візьме на себе керуюча компанія.
Хочеться створити сприятливу теплу атмосферу, коли всі свої і всі ставляться одне до одного з довірою і повагою. У такому середовищі хочеться жити. До речі, ми з Олегом теж будемо частиною спільноти OZON Village. Наші сім’ї чекають не дочекаються на новосілля, тому в наших інтересах скоріше втілити проєкт.
Олег Шеремета – співзасновник OZON Development, Івано-Франківськ:
Зазвичай будівельники у капсулах часу обіцяють будувати “на совість”. Принаймні так було за часи СРСР. Погодьтеся, звучить досить примарно. Тому ми зробили наше послання більш конкретним: Ми будуємо за технологією, адже поняття “на совість” кожен розуміє по-своєму. Європейський стандарт – це і технологія будівництва, і матеріали, і показники енергоефективності будинків, до яких у нашій країні лише прагнуть.
Наприклад, енергозберігаючі будинки з’явилися в Європі понад 20 років тому. Однак в Україні досі часто будують за старими стандартами. Ми прийшли до висновку, що тут вже сформувався сегмент клієнтів, які при виборі житла орієнтуються не на ціну за квадрат, а на сучасні технології і якість матеріалів. Такі клієнти багато поїздили по світу, тому їм є з чим порівнювати.
Якщо коротко, ефективність матеріалів преміум-сегменту є помітно вищою, як і термін експлуатації. Зовнішні стіни будинків ми утеплюємо мінеральною ватою 150 мм, а дах – мінеральною ватою 300 мм. Навряд чи такий підхід до енергоефективності можливо реалізувати у будівництві житла низького або середнього цінового сегменту.
Що стосується архітектурних особливостей, то ми взяли за основу актуальний стиль Барнхаус. Такі будинки виглядають сучасно, лаконічно і естетично. А завдяки якісному утепленню можна не переживати за високі стелі та великі площі скління. Всередині будинку світло, просторо, тепло взимку і прохолодно влітку. При традиційному будівництві ці характеристики вважаються взаємовиключними.
Крім «пасивного енергозбереження», ми також застосовуємо SMART-системи, які контролюють електроенергетичний баланс будинку. Тобто котеджі OZON Village не тільки економлять тепло та енергію, але і можуть виробляти власну електрику завдяки сонячним панелям. Ця додаткова опція передбачена для наших клієнтів.
Як працює система, можна побачити на нашому сайті https://ozon-ltd.com/. Там також можна подивитися дизайн котеджів та детальнішу інформацію про котеджне містечко. Ми розробили кілька варіантів рішень з різною житловою площею. Приємно, що ми впроваджуємо у рідному місті нові стандарти елітного житла.
Реклама