fbpx

Кавомолка - швидке та якісне подрібнення зерен кави

Суспільство 16:43, 01.12, 2022

Кавомолка належить до категорії дрібної побутової техніки або до кухонних аксесуарів. Це досить компактний пристрій, який складається з робочого блоку та резервуаруа для зерен. Залежно від типу конструкції кавомолки розрізняють за принципом роботи, функціональними можливостями та іншими характеристиками.

Кавомолка в Ашан

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент побутової техніки, що дозволяє підібрати все необхідне для кухні в одному місці. Наприклад, можна недорого купити електрочайники в Ашан https://auchan.ua/ua/chajniki/, соковитискачі, кавоварки, мікрохвильові печі та інші корисні пристрої для ведення домашнього господарства.

Основні різновиди кавомолок та їх відмінні риси

Незалежно від виробника, моделі та технічних характеристик, усі кавомолки, представлені на українському ринку, можна розділити на дві категорії за принципом роботи:

  • механічні;
  • електричні.

Пристрої з першої категорії мають давню історію, яка налічує багато століть. Принцип їх роботи заснований на подрібненні зерен шляхом перетирання їх між двома жорнами. При цьому деякі моделі дозволяють встановити ступінь помелу. Працюють такі вироби шляхом застосування сили до рукоятки у верхній частині корпусу. Через нерівномірні зусилля неможливо досягти ідеально рівного помелу, що є одним з недоліків цієї групи пристроїв. Ручні кавомолки змінили електричні моделі із вбудованим двигуном. Вони відрізняються високою продуктивністю, а також простотою використання. Достатньо завантажити потрібну кількість зерен у бункер і натиснути на кнопку, а далі техніка все зробить сама. Як результат – порошок із зерен готується за лічені хвилини, а іноді й секунди.

Моделі з електроприводом також можна розділити на дві групи за типом конструкції робочого блоку – ножові та жорнові. У першому випадку за помел зерен відповідає лопатевий ніж, який обертається навколо своєї осі, при цьому його повна довжина практично дорівнює діаметру кола бункера для кави. Щоб зробити помел, необхідно засипати у відділення з ножем зерна, закрити кришку та натиснути на кнопку. Ступінь подрібнення залежатиме від того, наскільки довго утримуватиметься кнопка. Враховуючи високу швидкість обертання та велике навантаження, такі кавомолки працюють лише в імпульсному режимі (поки кнопка затиснута вручну). Переваги таких моделей – доступна ціна та проста конструкція. Недолік – неможливо точно відрегулювати рівень помелу.

Жорнові моделі належать до техніки вищого цінового сегмента. Їхня принципова відмінність від бюджетних кавомолок – конструкція робочого блоку. Замість ножа, що обертається, всередині встановлені плоскі або конічні жорна. Зерно, потрапляючи між ними, починає перетиратися (а не перерізатися), що забезпечує якісніший помел. При цьому ступінь подрібнення можна встановлювати самостійно шляхом зміни зазору між жорнами. Особливо цінуються моделі з жорнами з кераміки, які відрізняються тривалим терміном служби та надійністю.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: