fbpx

Клієнти "Івано-Франківськгаз Збут" переведені до ПОН: куди сплачувати заборгованість та як повернути переплату

Суспільство 11:22, 19.06, 2022

З 1 травня побутових клієнтів ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» автоматично переведено до «постачальника останньої надії» (ПОН). Функцію ПОН виконує ГПК «Нафтогаз України».

У зв’язку з останніми подіями чимало споживачів не розуміють, на які рахунки необхідно сплачувати за отриманий енергоресурс.

“Комерційні банки отримують інформацію щодо нарахувань за комунальній послуги, у тому числі за спожитий природний газ, напряму від постачальників цих послуг. Вся інформація, яка завантажується у банківський додаток, є верифікованою. Якщо споживач отримав рахунок від ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», це означає, що він має заборгованість перед компанією, яку необхідно погасити”, – повідомили в Івано-Франківськгаз Збут.

Незважаючи на те, що споживача обслуговує інша компанія, угода про обслуговування з попереднім постачальником залишається чинною, поки клієнт повністю не розрахується за спожитий газ. До того часу він отримуватиме рахунки від двох постачальників — від попереднього з наявним боргом і від нового з розрахунками за спожитий газ у попередньому місяці.

Як пояснив директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів, якщо споживач, у зв’язку зі скрутною ситуацією, не може зробити погасити борг одразу – можна підписати договір реструктуризації.

«Станом на 30 квітня побутові клієнти ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» заборгували компанії за спожитий газ понад 911 мільйонів гривень. Наразі до боржників не застосовуємо будь-які штрафні санкції. Однак люди повинні усвідомити, що вони повинні сплатити за отриманий ресурс. У нас, як постачальника, залишається право стягнути заборгованість у судовому порядку. Щоб уникнути перспектив судових позовів та втрати субсидій, краще вирішувати питання у переговорному процесі», – зазначив він.

Якщо ж у вас виникла переплата за надані послуги. Для повернення коштів вам необхідно звернутися з письмовою заявою на повернення цих коштів. До заяви необхідно додати копію паспорта, ідентифікаційного коду, квитанції про помилкову оплату, довідку з банку з реквізитами карткового рахунку.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: