fbpx

Коломиянин побив директора банку через фото дружини з новорічного корпоративу

Суспільство 17:55, 26.06, 2021

Коломийський міськрайонний суд визнав винним в нанесенні тілесних ушкоджень чоловіка, який побив директора відділення «Таскомбанк» та зірвав роботу установи.

23 грудня 2019 року чоловік прийшов у відділення банку на вулиці Винниченка. Там вчинив сварку з керівником відділення та кілька разів вдарив його кулаком у голову.

Внаслідок хуліганських дій обвинуваченого було тимчасово припинено нормальну діяльність відділення банку.

У суді обвинувачений вини не визнав. Пояснив, що його дружина працює у цьому відділенні банку. Коли він повернувся з-за кордону, побачив у телефоні дружини переписку з директором відділення, який писав дружині, чи вони гріються на роботі коньяком.

З цієї причини між ними виникла сварка. Через кілька днів почув від дружини запах алкоголю, коли вона повернулася з роботи, тому вирішив зателефонувати до потерпілого і з’ясувати, чому вони на роботі вживають алкоголь. Однак, той вказане заперечив, а щодо переписки зазначив, що він як керівник має право писати все, що хоче, і вважає це жартом.

У грудні 2019 року відбулося святкування новорічного корпоративу банківського відділення. Наступного дня після корпоративу обвинувачений побачив в соціальній мережі фотографії зі святкування, де потерпілий був на фото разом з його дружиною. Тоді обвинувачений пішов до відділення банку, зайшов всередину і запитав у потерпілого, чому він викладає такі фото у соціальні мережі і хто йому надавав на це дозвіл.

Після цього декілька разів вдарив його в голову. Конфлікт тривав близько 5 хвилин, а далі наказав дружині, що вона там більше працювати не буде.

У суді ревнивець заявив, що керівник банківського відділення негативно впливає на їхні з дружиною стосунки, оскільки вона подала на розлучення. Визнає себе винним у побитті потерпілого, але не в хуліганстві. Тому просив суд виправдати його. З цивільним позовом не погодився.

Потерпілий у суді просив призначити обвинуваченому 6 місяців арешту та стягнути з нього 4919 грн майнової шкоди, 50 000 грн моральної шкоди та 6 тис. грн витрат на адвоката.

Опитавши свідків та вивчивши матеріали справи, суд визнав чоловіка винним у нанесенні легких тілесних ушкоджень та призначив 850 грн штрафу. Також він має заплатити потерпілому 542 грн витрат на лікування, 5000 грн моральної шкоди та 6000 грн витрат на правову допомогу.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: