fbpx

Комісія облради перевірила Косівський "Райагроліс" та Верховинський районний лісгосп

Суспільство 19:19, 27.07, 2021

Тимчасова контрольна комісія обласної ради щодо діяльності комунальних підприємств Івано-Франківської облради 27 липня провела перше виїзне засідання.Члени комісії з інспекцією відвідали Косівський “Райагроліс” та Верховинський районний лісгоп.

Про це повідомив депутат обласної ради від «Європейської Солідарності» Юрій Глинський, пише Європейська Солідарність – Івано-Франківськ.

Комісія облради перевірила Косівський "Райагроліс" та Верховинський районний лісгосп 1

Депутат відзначив, що Верховинський районний лісгосп – прибуткове підприємство, яке успішно працює протягом останніх років. Критичних зауважень до роботи підприємства немає.

Комісія облради перевірила Косівський "Райагроліс" та Верховинський районний лісгосп 2

Відмінна ситуація у Косівському «Райагролісі». Починаючи з 2017 року підприємство накопичило 7 млн грн боргів, щодо керівників підприємства відкрито ряд кримінальних проваджень. Наразі підприємством керує т.в.о. директора.

До 1 вересня комісія подасть на розгляд сесії обласної ради звіт за результатом перевірки та можливі варіанти вирішення проблемних питань.

Комісія облради перевірила Косівський "Райагроліс" та Верховинський районний лісгосп 3

До складу комісії входять 16 депутатів обласної ради від усіх фракцій. Комісія створена у травні 2021 року і до кінця літа має підготувати звіт про ефективність роботи комунальних підприємств, що засновані облрадою.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: