Найбільш масовий вид верстатного устаткування − фрезерні верстати. Надійна конструкція допомагає здійснювати комплексну послідовну обробку деталей різними інструментами із кількох сторін. Деталі, виготовлені з допомогою фрезерної обробки, потрібні кожному механізму, де застосовується обертання, затребувані у меблевому виробництві, оздобленні фасадів будинків, інтер’єрів приміщення. Оброблений на фрезерному станку алюміній користується попитом в харчовій, електронній, хімічній промисловості.
Наразі потреби промисловості зростають з кожним днем. Тому з метою інтенсифікації виробництва впроваджуються принципово нові конструкторсько-технологічні рішення провідних виробників верстатів Fanuc, Kitamura, Mitsubishi Electric (Японія), Lagun, Ibarmia (Испания), Siemens, Heidenhain (Німеччина), Haas (CША), Vision Wide (Тайвань). Дивіться сайт Абпланалп Украина.
В Україні такі верстати можна купити у Києві, Дніпрі, Харкові, Кропивницькому, Львові, Одесі.
Характеристика обладнання
Фрезерний верстат з ЧПУ (дивіться ось тут: https://abplanalp.ua/ru/stanki/frezernie/) – це сучасне обладнання для роботи з металом, яке оснащується числовим програмним керуванням та має лазерний сканер для максимально точної роботи пристрою. Використання гнучких багатофункціональних верстатних пристроїв забезпечує широкий спектр технологічних завдань. З допомогою агрегатів можна здійснювати успішну обробку металевих деталей, виконувати гравіювання, робити розрізи та заглиблення у виробах та заготовках з алюмінію, латуні, пластику, дерева.
Показниками хорошої роботи обладнання вважається висока частота обертання шпинделя, жорсткість конструкції, можливість роботи з цілим арсеналом ріжучих інструментів, механізоване або автоматизоване переналагодження установлювально-затискних елементів та можливість спільної роботи з промисловими роботами.
За принципом конструктивного виконання фрезерні верстати поділяються на кілька типів:
- горизонтально-фрезерні;
- вертикально-фрезерні;
- горизонтально-розточувальні;
- п’ятиосні;
- портальні;
- багатофункціональні.
Пристрої вирізняються економічністю та зручною ергономікою конструкції. Вертикально- горизонтально-фрезерні верстати мають універсальні технологічні можливості, значний технічний ресурс для серійного виготовлення деталей, але й значні габарити і масивну конструкцію. Вони відносяться до класу високоточного обладнання. Основне призначення цього типу механізмів є виготовлення деталей з високими параметрами точності. Наявність у конструкції спеціальних пристроїв та пристроїв забезпечує радіальне биття шпинделя не більше як 0,010 мм, параметри похибки при переміщеннях та позиціонуванні досягає не більше як 0,025 мм.
Сучасні агрегати оснащені усілякими додатковими пристроями для полегшення роботи та розширення технологічних можливостей обладнання. Так при фрезеруванні дерев’яних заготовок для вилучення дрібного пилу від вузлів верстата активно використовується система очищення робочої поверхні шляхом всмоктування. Під час виготовлення складних фігурних виробів фрезерний верстат оснащується поворотним пристроєм, під час фрезерування твердих сталі чи каменю забезпечується надійне охолодження обладнання.
Зазвичай фрезерне обладнання замовляється машинобудівними та приладобудівними компаніями. Усі моделі – це стандарт відповідності технічних стандартів, нормативам електротехнічної безпеки. На всі моделі поширюється гарантійне обслуговування, яке збільшує терміни промислової експлуатації. Тому купляти інноваційні пристрої можна не вагаючись.
Промо