fbpx

Кондиціонери Mitsubishi Electric: особливості, види, як вибрати модель

Суспільство 09:31, 18.03, 2023

Купити кондиціонер Мітсубісі Електрик – чудова ідея для дому, квартири, офісу, приміщень громадського та промислового призначення. Фахівці інтернет-магазину Stylus розповідають про критерії вибору та особливості кондиціонера популярного виробника.

Як купити кондиціонер

Щоб купити кондиціонер Mitsubishi Electric, вам необхідно виконати такі кроки:

  1. Визначтеся з моделлю кондиціонера, яку бажаєте придбати. Знайти інформацію про характеристики моделей можна на сайті Mitsubishi Electric або у каталогах продавців кондиціонерів.
  2. Знайдіть офіційного дилера Mitsubishi Electric, який продає кондиціонери у вашому регіоні. Знайти перелік дилерів можна на сайті Mitsubishi Electric, а також у пошукових системах.

Особливості вибору моделі

При покупці кондиціонера насамперед необхідно враховувати площу приміщення та його особливості. Стандартний розрахунок потужності приладу становить 1 кВт на 10 кв. метрів. За наявності потужних джерел виділення тепла, таких як вікна, побутова або комп’ютерна техніка, необхідно вибирати зразок із запасом. Якщо стелі в приміщенні понад 3 метри, то запас продуктивності має бути 30%.

Більшість кондиціонерів Mitsubishi Electric оснащені інверторним двигуном. Така технологія передбачає досягнення необхідної потужності та температури, потім пристрій переходить в енергоощадний режим, підтримуючи при цьому стабільну температуру. Такий підхід дозволяє приладу працювати більш ефективно та знизити витрати на електрику. Моделі зі звичайним двигуном менш продуктивні та мають менший набір функцій, але коштують дешевше.

Також важливо вибрати тип кондиціонера. Для дому та невеликого офісу підійдуть стандартні настінні варіанти. Вони не вимагають багато місця та не створюють складнощів у процесі монтажу. Для просторих офісів та торгових залів найкращим вибором стануть касетні кондиціонери, які встановлюються у підвісну стелю. Підлогові або мобільні кондиціонери призначені для приміщень, де немає можливості встановити класичний варіант. Підлоговий кондиціонер можна переносити з кімнати до кімнати, брати з собою на дачу.

кондиціонер Mitsubishi Electric

Функції

Визначте бажаний набір функцій:

  1. Основними режимами роботи є нагрівання та охолодження повітря.
  2. Функція автоматичного керування дозволяє регулювати температуру та вологість в автоматичному режимі.
  3. Іонізація робить повітря свіжішим і кориснішим для людини.
  4. Опція очищення повітря дозволяє видаляти пил, бактерії та віруси, алергени з повітря. Вугільні та фільтри тонкого очищення здатні затримувати неприємні запахи та дим, щоб у вашому будинку завжди був свіжий аромат.
  5. Тихий режим дозволяє використовувати пристрій під час нічного відпочинку. При активації такого режиму кондиціонер знижує рівень шуму.
  6. За допомогою віддаленого керування можна встановлювати потрібний режим на кондиціонері, використовуючи смартфон та спеціальну програму.
  7. За наявності вбудованого датчика руху кондиціонер може відстежувати, коли в кімнаті активність переміщень знижується, щоб автоматично перейти в тихіший режим роботи.
  8. Дисплей, розміщений на внутрішньому блоці, дозволяє відстежувати температуру та стан приладу.

Перед покупкою також ознайомтеся із витратою електрики. Більшість моделей кондиціонерів Mitsubishi Electric мають клас енергоефективності А++ та А+. Такий показник говорить про економне споживання електроенергії – до 800 Вт.

Окрім того, зверніть увагу на гарантійні умови. Офіційні дилери пропонують гарантію від 2 до 5 років, залежно від моделі кондиціонера. Так ви будете впевнені у якості товару і наявності гарантійного обслуговування у разі потреби.

Вибирайте відповідну модель кондиціонера та оформлюйте замовлення на сайті Stylus.ua.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: