fbpx

Корисні аксесуари для Макбуків

Суспільство 15:46, 28.06, 2023

Завдяки відмінній оптимізації операційної системи та іншим перевагам ноутбуки від Apple багато в чому перевершують своїх конкурентів. Це особливість компанії, з якою знайомі прихильники «яблучної» продукції. Проте в неї є характеристика, яку можна вважати мінусом: обмежена кількість слотів. І для більшості користувачів це дуже незручно. Але все можливо виправити, підібравши певні аксесуари. 

Корисні аксесуари для Макбуків

Перехідник від USB-A на USB-C

Мабуть, це перше, що повинні придбати власники MacBook, які воліють зберігати інформацію на флешках. Без цього пристосування немає можливості зчитати інформацію з носія. Багато інших девайсів також під’єднуються через USB-A. Можна пошукати ці аксесуари на Макбуки на Allo.ua.

USB-хаб

Якщо є необхідність одночасного підключення багатьох пристроїв, краще знайти хаб. У нього декілька різних роз’ємів. Рекомендуємо вибирати ті, що під’єднуються до ноутбука через кабель. Вони зручні у використанні та не заважають робочому процесу. 

Магнітна зарядка

Її особливість полягає в тому, що під’єднання кабеля живлення до MacBook відбувається за допомогою магніту. Не потрібно цілитися, аби потрапити до роз’єму. Достатньо лише близько піднести зарядний пристрій. До того ж якщо домашній улюбленець випадково зачепить дріт, останній від’єднається від корпусу та не потягне його за собою. 

Зовнішній акумулятор

Для сучасних моделей на чипі M1 такий аксесуар не підходить. Власникам інших пристроїв він стане у пригоді, бо вбудований акумулятор із часом втрачає заряд і автономно працює лише кілька годин. Тому про мобільність вже не може йтися. Вибирайте моделі з додатковими роз’ємами на сайті компанії Алло у Львові. Тоді буде можливість заряджати інші гаджети. 

Адаптер живлення 

Він необхідний користувачам, які забувають носити з собою оригінальний блок або загубили його. Тоді краще вибирати моделі, в яких є декілька різних роз’ємів для зарядки інших гаджетів, тільки не одночасно. Не буде зайвою наявність функції, що допоможе швидко відновити ємність. 

Чохол

Зазвичай власники ноутбуків від Apple, оновлюючи свою техніку, продають стару за достатньо високою ціною. На формування вартості впливає не тільки дата випуску та характеристики, а й зовнішній вигляд пристрою. Якщо він ідеальний, можна трішки завищити. А від подряпин і сколів корпус захистить стильний чохол. 

Підставка під MacBook

Необхідна для покращення ергономіки робочого місця. Коли пристрій стоїть на столі, екран знаходиться нижче рівня очей, і користувач змушений схиляти голову, щоб добре бачити інформацію на дисплеї. Через деякий час починає боліти шия. Тому краще розташовувати девайс на рівні очей. 

Цей перелік можна продовжувати довго. Декому може знадобитися мишка, зовнішня клавіатура, монітор, щоб перетворити ноутбук на стаціонарний ПК. Кожен облаштовує робоче місце під свої потреби.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: