fbpx

Косівська міськрада хоче передати в оренду гору для розвитку гірського туризму

Суспільство 12:55, 04.09, 2021

Косівська територіальна громада з Івано-Франківщини запрошує інвесторів для цілорічного розвитку спорту та туризму на горі Михалків, йдеться на сторінці Ділові громади України у фейсбуці.

«Гора Михалків ще з давніх часів була місцем для тренування та підготовки учнів дитячо-юнацької спортивної школи, тому відновлення спортивно-туристичної інфраструктури сприятиме відновленню попередніх здобутків та результатів. Сніговий покрив на горі Михалкова тримається близько чотирьох місяців, що є надзвичайно привабливим фактором для шанувальників гірськолижного відпочинку і зимових видів спорту. Надзвичайний ландшафт і зручне розташування придатне як до гірськолижного спорту, так і до пішохідних переходів та велосипедних маршрутів», – йдеться в повідомленні.

Косівська міськрада хоче передати в оренду гору для розвитку гірського туризму 1

Природне розташування району, зручна локація дає можливості для розвитку цілої групи видів спорту: спеціальний слалом, гігантський слалом, гірськолижна комбінація, швидкісний спуск. Цікавий є розвиток сноубордингу та могулу. Також актуальними є даун хілл, мотокрос та трепл. На основі гори Михалків адміністрація громади планує створити бренд, що працюватиме в різних напрямках, таких як: спорт, відпочинок і рекреація, оздоровлення.

Адміністрація громади пропонує інвесторам земельну ділянку з приміщеннями, на які є витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (адмінбудинок, медичний пункт, складські приміщення, пульт управління підйомником, канатна дорога). Власник – Косівська міська рада.

Розпочато роботу над виготовленням права власності на земельну ділянку. Розпорядник земельної ділянки – Косівська міська рада.

Варіанти передачі ділянки інвестору – оренда.

Громада зацікавлена у залученні приватного інвестора для реалізації цього проєкту відповідно до розробленої Концепції розвитку об’єкта. Умова громади – реєстрація юридичної особи на території громади та сплата податків на місці.

Контактна особа – голова Косівської громади Плосконос Юрій Олександрович, 0673720311, kosiv.rada@gmail.com

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: