fbpx

Кубометр подорожчав: відома ціна газу у листопаді для споживачів Прикарпаття

Суспільство 14:44, 20.11, 2019

«Івано-Франківськгаз Збут» оголосив ціну природного газу для фізичних осіб у листопаді 2019 року.

Вартість кубометра газу для споживачів «Івано-Франківськгаз» становитиме 7,07 грн.

Вартість кубометра газу для споживачів «Тисменицягаз» становитиме 7,066 грн.

У порівнянні з ціною жовтня кубометр газу подорожчав на 77 копійок, інформує “Івано-Франківськгаз Збут”.

На Прикарпатті 54% споживачів природного газу мають заборгованість перед ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» за спожитий газ. Загальний борг клієнтів компанії, що використовують газ в побуті, сягнув 354 млн грн. Це на 20% більше проти минулого року.

Частіше за всіх ухиляються від сплати рахунків за спожитий газ власники великих приватних будинків. В той же час споживачі із невеликими доходами намагаються вчасно розраховуватись.

«Ми продовжуємо активну роботу зі споживачами-боржниками. Для того щоб забезпечити безперебійне газопостачання нашим клієнтам, ми повинні вчасно розраховуватися з його власником – НАК «Нафтогаз Україна» за  уже спожиті обсяги природного палива», – повідомляє начальник відділу розрахунків «Івано-Франківськгаз Збуту» Леся Хараїм.

Що стосується злісних боржників, то згідно з чинним законодавством компанія-постачальник газу змушена припиняти їм поставки газу. Першим кроком до цього є письмове попередження  про припинення газопостачання. За 10 місяців цього року було вручено 22 тис. попереджень на загальну суму заборгованості 81 млн грн.

Якщо реакції і розуміння з боку споживача немає, за дорученням на відключення постачальника відбувається припинення газопостачання, а справа передається до суду. З початку року було  відключено 3918 домогосподарств. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: