fbpx

"Купи мамі квіти": у Франківську 40 волонтерів замальовують рекламу наркосайтів

Суспільство 17:34, 26.06, 2019

Всеукраїнська акція "Здорова молодь – гідна нація" стартувала в Івано-Франківську. "Купи мамі квіти", "Зроби тверезий вибір" – такі надписи у місті з’явились на місцях, де раніше були написані адреси наркосайтів.

26 червня в Івано-Франківську стартувала всеукраїнська соціальна акція “Здорова молодь – гідна нація”. Розпочали її поблизу ЗОШ №21, що на вулиці Сахарова.

Захід у Франківську проводять волонтери громадської організації “Принцип плюс”. Аналогічна акція 26 червня відбувається у 16 регіонах України. Волонтери замальовують надписи з назвами телеграм-каналів, де можна придбати наркотики, інформує Галка.

Волонтер Артур Піп зізнається, що з 13 років вживав наркотики. Зараз йому 26, і вже чотири місяці чоловік не торкається отрути.

“Я вирішив нести в люди інформацію, що треба жити тверезо. У нас є трафарети, і сьогодні будемо робити класні малюнки з надписами за тверезе життя. На ці малюнки мають звернути увагу люди, які вживають наркотики, адже вони тікають від реальності, їм справді погано – я це знаю точно. Дуже радий, що потрапив у цю програму, і з впевненістю кажу, що тверезим бути – краще”, – каже Артур.

Волонтер додає, що почали зі шкіл, аби звернути увагу передусім підлітків.

"Купи мамі квіти": у Франківську 40 волонтерів замальовують рекламу наркосайтів 1
Розпочали акцю з території ЗОШ №21

Таких волонтерів як Артур у Франківську є 40.

Надписи з посиланнями на телеграм-канали з наркотиками замалювали трафаретами “Зроби свій тверезий вибір”, “Купи мамі квіти”.

“Ми робимо це в пам’ять про тих, хто не прожив життя тверезо. Ми разом із соціальними службами та патрульними будемо весь день замальовувати наркосайти”, – розповідає представник ГО “Принцип Плюс” Олександр Сивуха.

За словами волонтера, таких надписів у кожному районі Івано-Франківська є мінімум 15-20.

“Найгірше, що ці надписи є на фасадах шкіл, і діти можуть замовити такі важкі наркотики як: спайс, солі, амфетамін. Ми також будемо блокувати наркосайти, роздавати інформацію для небайдужих мешканців, як блокувати ці сайти», – додав Сивуха.

"Купи мамі квіти": у Франківську 40 волонтерів замальовують рекламу наркосайтів 2
"Купи мамі квіти": у Франківську 40 волонтерів замальовують рекламу наркосайтів 3
"Купи мамі квіти": у Франківську 40 волонтерів замальовують рекламу наркосайтів 4

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: