Думаєте про кар’єру в IT, але не знаєте, яка професія буде найкращою? За статистикою DOU ─ найбільшої спільноти розробників України, саме DevOps мають найвищі зарплати в українському IT ─ в середньому 3500 $. Отримати всі необхідні навички можна всього лише за 7 місяців навчання.
Курс devops в Киеве буде цікавий тим, хто хоче навчитися конфігурувати та розгортати інфраструктуру за допомогою коду, автоматизувати всі процеси життєвого циклу продукту, налаштовувати хмарні сервіси, мережі та зв’язки між ними і не тільки. Спробувати свої сили можна, зареєструвавшись на сайте. А після навчання HR-менеджер допоможе з працевлаштуванням.
DevOps-інженер ─ це фахівець, який має компетенції і досвід у галузі розробки та управління IT-інфраструктурою, а також знання у галузі DevOps-методології та інструментів. Він займається прискоренням процесу розробки, тестування та інтеграції програмного забезпечення.
Аби почати кар’єру в DevOps, потрібно мати фундаментальні знання в адмініструванні операційних систем, адмініструванні серверів та розгортанні сайтів. Цього можна буде навчитися під час онлайн-курсу DevOps від DAN.IT, який включає в себе 18 модулів.
Зокрема курс передбачає вивчення основ програмування з акцентом на мові Python. Бо хоч DevOps-інженери не розробники, але вони також іноді пишуть код. Тому фахівець має знати базово хоча б одну мову програмування.
Окремий модуль присвячений роботі хмарних провайдерів. Провідний гравець у цій галузі послуг ─ Amazon Web Services (AWS). Тож студенти детально вивчають його функціонал та інструментарій.
Також важливий етап навчань ─ ознайомлення з інструментами управління конфігураціями. Конфіг-менеджмент потрібний для стандартизованих налаштувань і контролю серверів, середовищ, застосунків. Найпростіший і зручний інструмент тут ─ Ansible.
Не обійтися DevOps-інженеру і без знання інструментів CI/СВ. Під час цього модуля студентам розкажуть про про різні інструменти неперервної доставки та процес налаштування сервера Jenkins. Також в програмі написання автоматизованих пайплайнів і налаштування GitLab CI.
Окрім того, у студентів буде важливий бонусний модуль — англійська мова для ділового спілкування і роботи в ІТ. Майбутні програмісти опанують лексику, яка використовується у сфері розробки. Ці знання допоможуть отримати роботу в іноземній компанії, вільно спілкуватися з іноземними замовниками, першими вивчати нові технології та розбиратися в документації і професійних термінах.
Також студенти підготуються до проходження інтерв’ю англійською мовою. Акцент модуля зосереджено саме на розмовній мові та практиці спілкування англійською. Модуль розрахований на студентів з рівнем англійської від А2 до В1.
Щоб закріпити отримані навички та отримати ще більше практики — студенти зможуть відвідувати розмовний клуб англійської мови. Кожна зустріч клубу буде присвячена певному аспекту інтерв’ю або бізнес-ситуації спілкування, яка може виникнути у сфері розробки.
Важливо, що усі заняття проходять у «живому» форматі. Тобто студент постійно взаємодіє з викладачем, може ставити запитання та одразу отримувати на них відповідь. Також кожний студент матиме постійний доступ до ментора, який допоможе із домашнім завданням чи проєктом. Натомість курс-координатор допоможе із розв’язанням будь-яких організаційних питань.
Саме ж навчання відбувається за ізраїльською методикою «Телем». Тобто увесь вивчений матеріал студент закріплює практикою, створюючи проєкти в команді з іншими. Також можна буде отримати доступ до усіх матеріалів курсу та відеозаписів занять, аби у будь-який момент можна було повернутись і повторити матеріал.
Старт курсу 16 грудня. Заняття будуть проходити у понеділок, середу та п’ятницю з 19:00 по 22:00.
Реклама