fbpx

Київстар отримав дозвіл для тестування 5G в Україні

Суспільство 11:20, 25.02, 2024
НА ФОТО: Карта покриття 5G в Європі. Дані: nperf.com

Український оператор мобільного зв’язку «Київстар» отримав дозвіл на початок тестування обладнання для впровадження технології 5G.

Рішення про це було ухвалено Національною комісією, що регулює електронні комунікації та радіочастотний спектр, а також надає послуги поштового зв’язку (НКЕК), повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Згідно з повідомленням, НКЕК розглянула запит «Київстару» щодо випробування радіотехнології стандарту 5G і затвердила тестування базових станцій для цієї технології. Враховуючи умови уникнення шкідливих впливів на здоров’я та безпеку, комісія дозволила проведення тестів.

НКЕК пояснила, що 5G є новою технологією, яка активно впроваджується в інших країнах і надає користувачам і бізнесу вищу швидкість передачі даних, менші затримки і більшу пропускну здатність, ніж технологія 4G.

Зазначимо, що Україна остання країна в Європі наряду з деякими балканськими країнами, де ще не запроваджено зв’язок 5G. Найбільше користуються зв’язком 5-го покоління в Німеччині, Франції та Нідерландах з Бельгією. В Україні ж було лише тестування на дуже обмежених територіях в містах-мільйонниках.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: