fbpx

Легалізація або демонтаж: у облдержадміністрації говорили, що робити із незаконними АЗС

Суспільство 15:52, 02.01, 2020

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик провів засідання міжвідомчої регіональної робочої групи по боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним.

Як зазначив Василь Івасик, робоча група не перетягує на себе зобов’язання боротьби з нелегальним збутом, реалізацією чи виготовленням пального, а працюватиме, щоб націлити більш ефективно правоохоронні органи вести боротьбу із цим явищем, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Крім того, рекомендуватимуть головам РДА провести інвентаризацію наявності на підпорядкованій території потенційно небезпечних об’єктів, а саме: складів нафтопродуктів, нафтобаз, автомобільних заправних станцій. Це дозволить правоохоронним органам більш ефективно оцінити ситуацію і більш конкретно працювати щодо виявлення нелегального бізнесу.

Під час засідання обговорили проведені правоохоронними та фіскальними органами заходи із протидії незаконному обігу пального і його торгівлі на Прикарпатті.

Зазначалося, що, за даними Державної фіскальної служби в області, на території Прикарпаття працюють 212 суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію для здійснення роздрібної торгівлі пальним, та 57 суб’єктів господарювання на здійснення зберігання пального (складів). Постійною міжвідомчою робочою групою, до складу якої входять представники правоохоронних органів області, активно проводиться робота щодо виявлення та притягнення до відповідальності нелегальних АЗС. Вже проведено 7 оглядів, вилучено 3600 літрів пального, припинено діяльність семи нелегальних автозаправних станцій. Правоохоронні органи володіють інформацією про місцезнаходження як легальних, так і нелегальних АЗС.

Або легалізація та отримання ліцензії, або демонтаж та закриття – альтернативи не існує. Ринок пального на Прикарпатті повинен бути виключно у законному полі. На цьому наголошувалося у виступах очільника та членів робочої групи.

На засіданні вирішили, що правоохоронні органи та інші державні структури із контролюючими функціями будуть проводити моніторинг ситуації та співпрацювати із головами РДА щодо отримання необхідної інформації. Домовилися, що міжвідомча регіональна робоча група по боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним проводитиме засідання щомісячно.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: