fbpx

Лікарка-онколог Анна Крижанівська нагороджена Орденом Святого Пантелеймона

Здоров'я 20:20, 11.10, 2023

Завідувачку кафедри онкології Івано-Франківського національного медичного університету, професорку Анну Крижанівську нагородили Орденом Святого Пантелеймона.

Завідувачці кафедри онкології ІФНМУ, професорці Анні Крижанівській вручили почесну відзнаку за професіоналізм та милосердя – «Орден Свтого Пантелеймона». Ця нагорода – свідчення вагомого внеску в охорону здоров’я, повідомила пресслужба ІФНМУ.

Анна Крижанівська – лікар-гінеколог-онколог вищої кваліфікаційної категорії та голова мультидисциплінарної комісії з онкогінекології; лауреатка Державної премії України в галузі науки і техніки; відповідальний дослідник у міжнародних клінічних випробуваннях.

Наукові внески Анни Крижанівської допомагають вдосконалювати методи діагностики та лікування онкологічних захворювань, забезпечуючи високий рівень медичної допомоги пацієнтам.

Читайте: Імунотерапія, симуляри, біопрепарати: як з допомогою міжнародних досліджень у Прикарпатському онкоцентрі лікують рак – які новітні методи лікування раку застосовують у міжнародній, а відтак і у вітчизняній практиці, розповідає лікар-онколог, керівник міжнародних програм у Прикарпатському онкоцентрі, завідувач кафедри онкології ІФНМУ, професор, доктор медичних наук Анна Крижанівська.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: