fbpx

LITE КВАРТИРИ – новий формат житла у сучасному районі Manhattan

Суспільство 17:02, 21.10, 2019

Щодня в світі відбувається безліч змін. Це стосується і ринку нерухомості: люди більше не хочуть переплачувати за нефункціональні квадратні метри, а прагнуть отримати максимально якісне житло, спроєктоване з урахуванням оптимізації життєвого простору. Тому компанія Blago developer пропонує новий формат квартир – Lite. Більш детально про таке житло розповів Аналітичний центр компанії Blago developer.

В Івано-Франківську цей тип помешкання будують вперше у сучасному районі Manhattan, який розташувався у центральній частині міста поблизу міського озера. Lite-квартири – золота середина між звичайними та smart-квартирами. Це оптимальний формат житла, де нема нічого зайвого, але зі всім потрібним. В чому їхня особливість, думаєте ви. Розберімось детальніше.

Планування lite-помешкання розробляються відповідно до передових концепцій організації життєвого простору. Це потрібно для того, щоб досягнути максимального використання кожного квадратного метра і функціонально правильно спланованого побуту. Якщо у smart-квартирах це робиться для того, щоб зробити однокімнатне житло максимально зручним, то у lite-квартирах наші архітектори зробили те саме, тільки з двокімнатним та трикімнатним помешканням. Відповідно ми отримуємо двокімнатні квартири площею від 50 м кв. і трикімнатні площею від 67 м кв., у яких кожен квадратний метр максимально функціональний, а всі неробочі зони та глухі кути, що не задовольняють потреб сучасного стилю життя, мінімізовані як такі. Таким чином покупець не переплачує за зайвий метраж, а у майбутньому економить на утриманні нового дому.

Lite-квартира створена для комфорту її власників. Тут є тільки те, чого ви прагнете те, що необхідне для щасливого життя!
Купити Lite-квартиру можна в сучасному районі Manhattan від надійного забудовника Blago developer.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: