fbpx

Лисецька селищна рада виплачуватиме породіллям по три тисячі гривень

Суспільство 09:32, 09.06, 2022

Депутати Лисецької селищної ради прийняли рішення про виплати породіллям по три тисячі гривень. Допомога надаватиметься породіллям, у яких народилася дитина починаючи з 1 червня 2022 року.

Також на сесії прийняли програму “Про підтримку породіль у Лисецькій територіальній громаді”. Реалізовуватиметься вона упродовж 2022 року.

Для отримання матеріальної допомоги породіллям, що народжували в пологовому відділенні КНП «Лисецька лікарня», слід звернутися до відділу соціального захисту через Центр надання адміністративних послуг Лисецької селищної ради із пакетом документів:

  • заявою одного з батьків, які зареєстровані і проживають разом;
  • довідкою про склад сім’ї:
  • копією свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналів);
  • копією сторінок паспорта батьків, що засвідчують особу та місце реєстрації;
  • довідкою лікаря-педіатра (сімейного) про перебування дитини під наглядом з приміткою про місце народження (медичний заклад);
  • реквізитами банківського рахунку.

«Соціальна підтримка породіль – це започаткування комплексної і цілісної політики підтримки народжуваності та надання додаткових соціальних гарантій породіллям, формування відповідального батьківства, що врешті-решт позитивно вплине на демографічну ситуацію насамперед у нашій громаді”, — сказав очільник громади Анатолій Лущак.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: