fbpx

Майстерня переробки пластику EcoREactive оголосила проєкт для громад Прикарпаття

Суспільство 13:36, 21.05, 2023

Команда ГО “Гірський рятувальний центр” спільно з майстернею переробки пластику EcoREactive запрошує майбутніх партнерів з Івано-Франківської області до спільної реалізації мініпроєкту «Еко-ера громад».

Завданням мініпроєкту є залучення місцевих громад та волонтерів до захисту і збереження природоохоронних територій Прикарпаття та до боротьби із забрудненням природного середовища пластиком.

“Наш край – один з найбільш комфортних регіонів для проживання і відпочинку. Водночас маємо недостатньо розвинуту культуру поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ), значна частина яких потрапляє на сміттєзвалища, а не скеровується на переробку. Особливо гостро цю проблему відчуваємо у віддалених населених пунктах”, – пояснюють ідею проєкту. 

Команда ГО «Гірський рятувальний центр» у 2018 році започаткувала окремий напрямок своєї діяльності «Рятувальники для природи», а вже у 2021 році створила майстерню переробки пластику EcoREactive. За два роки активісти організації зібрали і переробили в майстерні понад 2000 кілограмів пластикових кришечок, з яких виготовляють елементи для вуличних меблів, дитячих майданчиків та інші практичні і довговічні речі.

Читайте: у центрі Франківська встановили контейнер для пластикових кришечок

Тепер планують відібрати дві громади, які готові долучитися до вирішення екологічних проблем. Спільно з громадами встановлять контейнери для збору пластикових кришечок та облаштують відпочинкову зону, туристичний маршрут чи оглядовий майданчик (за рішенням самої громади).

Заявка – тут.

КУРС писав, що активісти EcoREactive переробили півтори тонни пластикових кришечок і взяли ще 500 кг

А нещодавно вздовж маршруту до бункера УПА волонтери встановили лавки з переробленого пластику

Нагадаємо, що у Надвірній та Пасічній стартував проєкт з переробки пластику в майстерні EcoREactive

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: