fbpx

Майже 13% учасників не склали ЗНО з математики, майже 8% – з фізики

Суспільство 14:31, 16.07, 2020

16 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Цей поріг у 2020 році дорівнюватиме 9 тестовим балам.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики, дорівнює 62 тестовим балам.

Відповідне рішення комісії було ухвалено під час засідання, що відбулось у Міністерстві освіти і науки, інформує Освіта.юа.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

У 2020 році тестування з математики пройшли 152 079 учасників. Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з математики, складає 12.71% від загальної кількості учасників тестування.

Так само визначили поріг ЗНО з фізики.

Поріг тесту ЗНО з фізики склав 12 тестових балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з фізики, дорівнювала 64 тестовим балам.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з фізики, складає 7,7% від загальної кількості учасників тестування.

До 17 липня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з математики та фізики, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО з математики та фізики також будуть враховані як державна підсумкова атестація з предмета. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: