fbpx

Марцінків хоче знайти жінку на посаду завгоспа міського пологового будинку

Суспільство 10:37, 06.08, 2019

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вважає ремонти у міському пологовому будинку застарілими. Причиною цьому є стать завідувача з господарської частини.

Про ремонти медзакладів в Івано-Франківську йшлося сьогодні на оперативній нараді в міського голови.

Найбільш обговорюваним виявився міський пологовий будинок. Як і в інших медзакладах міста, тут ремонтують палати, коридори, санвузли. Нещодавно завершили благоустрій біля входу у заклад та облаштували пандус.

Руслан Марцінків поцікавився у заступника начальника управління охорони здоров’я Алли Вацеби, коли будуть санвузли в усіх палатах.

Посадовиця відповіла, що над цим працюють, бажання є, потрібно трохи більше коштів.

“Деякі з грошима не мають бажання вирішувати проблеми”, – сказав Марцінків.

Заступник начальника УКБ Володимир Ковальчук зазначив, що до кінця року роботи мали б завершити.

Пізніше він доручив знайти у фінуправлінні жінку і перевести на посаду завгоспа міського пологового будинку. Наразі очолює заклад чоловік і заступниками його також є чоловіки.

“Мені треба в пологовий будинок заступника по господарській частині, бажано жінку. В фінуправлінні є жінка, яка може нормально дати раду по господарству? Є такі? – спитав мер. – Ви виберете гарну жінку, переведете на закупи в пологовий. Вони ж не можуть ані нормальні меблі купити, ні плитку вибрати. Подивіться, це ж страх Божий. В ЦМКЛ і в дитячій лікарні може бути нормально, а то таке вибирали 20 років тому. Там лежать жінки, тому жінки мають для себе вибирати”.  

Марцінків хоче знайти жінку на посаду завгоспа міського пологового будинку 1

Також Алла Вацеба розповіла про ремонти в інших медзакладах міста. Так, у грудному відділенні МДКЛ провели ремонт коридору та санвузлів. Ще просять 40,2 тисяч гривень на купівлю вологостійкого покриття.

За словами посадовиці, в МКЛ №1 зросла вартість будівельних робіт, через що управління охорони здоров’я змушене переглянути проектно-кошторисну документацію.

В поліклініці №3 триває ремонт рентген-кабінету, який розпочався восени 2018 року. Наразі треба поміняти вентиляційну систему. Робота призупинилася через заборгованість перед підрядником у 49 тисяч гривень. Марцінків розпорядився заплатити кошти підприємцю та до жовтня завершити ремонт рентген-кабінету.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: