fbpx

Марцінків і його заступники отримають надбавки

Суспільство 16:58, 18.12, 2019

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та його заступники з 2 січня 2020 року отримають 50% надбавки до зарплат.

Відповідне рішення підтримали сьогодні депутати на засіданні сесії міськради. При цьому Руслан Марцінків та секретар міської ради Віктор Синишин зачитали заяви, що не голосуватимуть за це рішення через конфлікт інтересів.

З 2 січня 2020 року міському голові, секретарю міської ради, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, заступнику міського голови – начальнику фінансового управління виконавчого комітету міської ради та керуючому справами виконкому міської ради плануються надбавки за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

Крім того, секретарю міської ради, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, заступнику міського голови – начальнику фінансового управління виконавчого комітету міської ради та керуючому справами виконкому міської ради передбачена матеріальна допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань в розмірах середньомісячної заробітної плати і премії за результатами праці, а також до державних та професійних свят.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: