fbpx

Марцінків анонсував допомогу абонентам СТЕК, які не можуть перейти на автономне опалення

Суспільство 16:50, 05.01, 2021

Йдеться поки що тільки про мешканців Франківська-абонентів СТЕКу.

За словами міського голови Франківська Руслана Марцінківа, перехід абонентів Станіславської теплоенергетичної компанії на автономне опалення цього року є одним з пріоритетів для міської влади. Про це він повідомив під час сьогоднішнього брифінгу онлайн.

“Чому СТЕКу? Тому, що ви бачите, які є проблеми у людей з теплом в цьому мікрорайоні, – пояснив мер. – Тому для цього мікрорайону в першу чергу ми створюємо програму. Це не означає, що ми в подальшому не будемо підтримувати інші райони. Але критично цього року для нас саме цей мікрорайон.”

Марцінків повідомив: будуть дві програми.

Одна стосуватиметься допомоги тим людям, що не можуть собі дозволити індивідуальне опалення. “Але це буде часткова така допомога”, – наголосив він. Матеріалами чи коштами, мер не уточняв.

Друга програма стосується газових мереж. Мова не про будинкові мережі, зазначив Руслан Марцінків, а про вуличні магістралі, які повинні забезпечувати потрібну кількість газу та відповідний тиск для роботи газових котлів.

“В цьому напрямку працюємо і буквально з 11 січня, одразу після свят, розпочинаємо інформаційну кампанію до 25 січня“, – зазначив мер.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: