fbpx

Марцінків пояснив, чому Франківськ не може закупити тест-системи для діагностики коронавірусу

Суспільство 15:11, 14.03, 2020

Для попередження поширення коронавірусної інфекції з бюджету Івано-Франківська виділили 300 тисяч гривень. Але місто не може купити тест-системи для діагностики коронавірусу чи апарати штучного дихання. Про це у щотижневому ефірі у фейсбуці повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

«Франківськ пробує закуповувати ці тести, і є дві проблеми. Перша – наявність ліцензійних тестів і друга – наявність цієї продукції на ринках України. Але в область вже надходять тест-системи, закуплені за кошти Кабінету міністрів», – сказав Марцінків.

За його словами, в Івано-Франківській міській клінічній лікарні є п’ять нових систем штучного дихання, які раніше закупили за кошти Європейського Союзу. Ще два апарати старішого зразка є у Міській клінічній лікарін №1.

«Також таке обладнання є в обласній інфекційній лікарні, але за це відповідає область», – наголосив Марцінків.

Зараз у медичних закладах Івано-Франківська є 14 617 медичних масок для медичних працівників, 10 230 рукавичок, 183 спеціалізованих распіраторів, 23 захисні костюми, 632 кг хлоровмісних дезінфікуючих засобів, 3447 штук антисептиків для рук по 150 мл.

Марцінків каже, що рукавичок і масок недостатньо, але загалом місто добре підготувалося.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: