fbpx

Марцінків в онлайн-ефірі проігнорував усі запитання щодо збереження колонади готелю "Дністер"

Суспільство 21:05, 02.04, 2021

Щоп’ятниці міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відповідає на запитання в онлайн-ефірі у фейсбуці. Перед нинішнім ефіром до мера надійшло кілька запитань щодо збереження колонади пам’ятки архітектури готелю “Дністер”, частину якої без дозволів засклив фактичний власник готелів “Надія” та “Дністер” Мирослав Бойко.

Франківці запитували, які дії міської влади щодо збереження колонади та повернення її до первісного стану.

 З п’яти запитань, які стосувалися колонади, Марцінків зачитав лише одне: “Як частина громадського простору на Шевченка могла перейти у приватну власність?”.

Марцінків в онлайн-ефірі проігнорував усі запитання щодо збереження колонади готелю "Дністер" 1

Однак на це запитання міський голова відповіді не дав.

«Якщо питання про колони, бо тут є питання про це відповідно від двох інших дописувачів, то це погодження київського Держархбудконтролю. Зараз є створена розпорядженням міського голови комісія, перевіряємо документи, і колони мають бути обов’язково з публічним доступом», – уникнув прямої відповіді Марцінків.

Відзначимо, що дозволи на оренду, а згодом на приватизацію приміщення готелю видавала Івано-Франківська міська рада. Так само, як і на землю під готелем. Документи на реконструкцію приміщення та скління колонади забудовник не показує.

Нагадаємо, саме наміри власників закрити склом унікальну в Івано-Франківську колонаду, захопивши в такий спосіб частину громадського простору вулиці, викликали обурення франківців

ДО ТЕМИ: «Обурює, що Франківськ мовчить»: відомий архітектор розпік Марцінківа за «євроремонт» готелю «Дністер».

Міський голова Руслан Марцінків під тиском громади заявив про можливість судового позову до власників готелю і створив експертну комісію. Власники готелю на критику відповіли маніпулятивними публікаціями і відеороликами, відмовившись від діалогу з владою і громадськістю.

Експертна комісія, створена розпорядженням Марцінківа, вчора зробила третю спробу поспілкуватися з власниками готелю «Дністер» щодо порушень при реставрації пам’ятки. Перші дві спроби були невдалі – власники просто не з’явилися.

Цього разу членів комісії таки прийняли, однак ознайомитися з документацією не дозволили.

Журналістів і представників громадських організацій до приміщення не впустили.

Вчора, 1 квітня, кількадесят мешканців Івано-Франківська зібралися на акцію проти знищення пам’ятки архітектури місцевого значення. Міський голова Руслан Марцінків на запитання та вимоги  учасників акції ніяк не відреагував.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: