fbpx

Масові порушення і переможець-сепаратист: міськрада вимагає визнати вибори на Прикарпатті і Донеччині недійсними

Суспільство 08:25, 13.04, 2021

Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до Президента, ЦВК та СБУ із закликом не визнавати результатів виборів до Верховної Ради у 87 (Івано-Франківщина) і 50 (Донеччина) виборчих округах.

У зверненні зазначається, що сьогодні в Україні відбувається безпрецедентний наступ на основні інститути свободи та демократії. Вперше за багато років держава не здатна не лише забезпечити та гарантувати вільне волевиявлення громадян під час виборів, але й ганебно та зухвало стає учасником фальсифікацій результатів, заплющує очі на просування у парламентське крісло відвертого колабораціоніста та злочинця.

«Якби у 2019 році вибори відбувалися за такими правилами, як вони відбулися у нас нещодавно, то президентом Володимир Зеленський ніколи б не став. Сьогодні нас випробовують. З одного боку України переможець – сепаратист, громадянин РФ… А з іншого, тільки лінивий не бачив, як проводилися вибори окремими кандидатами у 87 виборчому окрузі. З масовими порушеннями, використанням адмінресурсу», – сказав голова фракції «Європейська Солідарність» Олексій Петечел.

Він додав, що сьогодні міські, селищні, сільські громади мають стати пліч-о-пліч і сказати, що ми не допустимо такого роду виборів, такого ставлення до Конституції, законів, до держави Україна.

В результаті рада підтримала звернення «ЄС» із проханням визнати вибори на цих одномандатних виборчих округах недійсними.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: