fbpx

Медики Франківщини отримали 7 нових "швидких" для боротьби з коронавірусом

Суспільство 09:19, 30.09, 2020

Івано-Франківський центр екстреної медичної допомоги отримав 7 нових “швидких” типу В для перевезення хворих на Covid-19.

Автомобілі передав провідний український виробник спеціального транспорту такого типу – ТОВ “Автоспецпром”.

Машини вироблені на базі Peugeot Boxer з потужним дизельним двигуном стандарту EURO-6 й обладнані всім необхідним для надання якісної медичної допомоги й транспортування до лікарень пацієнтів з важкою формою перебігу Covid-19. Зокрема, на “борту” автомобілів встановлені системи дихальної підтримки та подачі кисню, аспіратори, небулайзери тощо.

швидкі допомоги

Медичне обладнання, облаштування салону й технічні характеристики автомобілів повністю відповідають стандарту ДСТУ 7032.

“З моменту укладення угоди між нашою компанією та КНП “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицині катастроф Івано-Франківської обласної ради” і до передачі замовнику “швидких” минуло близько двох тижнів, – зазначив заступник директора ТОВ “Автоспецпром” Кирило Коморкін. – В умовах пандемії Covid-19 важливий кожен день, і спрощена процедура закупівлі дозволила заощадити час у процесі комплектування станцій швидкої допомоги. При цьому івано-франківська влада також зекономила бюджетні кошти, оскільки ми запропонували ціну, що не перевищує середню вартість, ба навіть є нижчою, ніж в аналогічних замовленнях під час відкритих аукціонів на платформі Prozorro”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: