fbpx

Медики «швидкої» з Пасічної потребують засобів індивідуального захисту

Здоров'я 15:44, 24.03, 2020

Вчора медики підстанції №4 станції швидкої і невідкладної медичної допомоги отримали допомогу від небайдужих франківців. Наразі залишається потреба в одноразових засобах індивідуального захисту для виїздів на виклики хворих.

Як писав КУРС, медики просили про найнеобхідніші маски, костюми, одноразові шапочки, а також пральну машину, щоб була змога прати робочий одяг на місці, а не забирати додому та наражати рідних на небезпеку зараження вірусами. Завдяки небайдужим людям на підстанції з’явилися п’ять пральних машинок, якими працівники підстанції поділились з колегами з інших мікрорайонів міста. Наразі великої побутової техніки не потребують.

Однак, цього не достатньо, щоб забезпечити ефективну і безпечну роботу персоналу.

Медики «швидкої» з Пасічної потребують засобів індивідуального захисту 1

Особливе занепокоєння через те, що бригади працюють у мікрорайоні, де було виявлено перший випадок враження COVID-19, від якого померла 56-річна жінка. Крім того, бригади виїжджають у приміські села Загвіздя, Ямниця, Угринів.

Наразі підстанція перебуває в процесі реорганізації і з 1 квітня має увійти до складу Обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який має забезпечити необхідні засоби індивідуального захисту медперсоналу, який виїжджає на виклики.

Наголошують, щоб «швидку» люди викликали лише у справді екстрених ситуаціях і називали УСІ наявні симптоми під час дзвінка. При цьому мають розуміти і пам’ятати, що лікарі швидкої не проводять експрес-тестів на коронавірус чи грип. Для цього хворого потрібно доставити до відповідного медзакладу.

Допомогу можна завезти безпосередньо на підстанцію №4 станції швидкої і невідкладної медичної допомоги, що знаходиться на вул. Тролейбусній, 10 (позаду гуртожитку медуніверситету). Деталі за номером +380955140842.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: