fbpx

Марцінків запропонував франківцям обрати новий комунальний маршрут

Суспільство 17:15, 18.07, 2023

У Франківську готуються запровадити новий комунальний маршрут автобуса. Міський голова Руслан Марцінків звернувся до франківців, щоби допомогли визначитися.

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

“Розширюємо наш комунальний автопарк і збільшуємо кількість комунального транспорту у місті. Звісно, що нам хочеться, щоб усі маршрути були комунальними, але маємо обмежений ресурс. Та віримо, що поступово втілимо це бажання та весь громадський транспорт зробимо комунальним. КП “Електроавтотранс” і Управління транспорту та зв’язку запропонували варіанти комунальних маршрутів. Тепер хочу почути вашу думку”, – написав Марцінків.

Він запропонував обрати між двома варіантами.

Варіант 1: Зробити комунальним маршрут №29 “ОКЛ-АС №3”. Він їхатиме за маршрутом: ОКЛ – Галицька – Довга – Бельведерська – Ленкавського – Короля Данила – Гурика – Мазепи – АС №3.

Зворотний напрям: АС №3 – Довженка – Петлюри – Європейська площа – Коновальця – Січових Стрільців – Любомира Гузара – Галицька – ОКЛ.

Варіант 2: Зробити комунальним маршрут №24. При цьому ліквідовуємо маршрут №54. Натомість збільшать кількість автобусів на маршруті №53.

Опитування – на сторінці мера. В коментарях франківці натомість просять Марцінківа повернути 26 маршрут.

“А можливо, декілька автобусів кинете на колишній маршрут 26 і нарешті зʼєднаєте АЗ-3 з Галицькою по цілій Набережній, щоб можливо було завезти хоча б дітей до садочка! Такий великий район Калинова Слобода та Вербова-Садова, що вже пора б і сюди пустити транспорт!” – серед інших звернулася до мера Ірина Стельмащук.

“Було б добре для початку збільшити кількість автобусів на наявних маршрутах. 40-хвилинні дірки в графіку 40-ки, великі інтервали на 27 та 41 – це все не дозволяє назвати ГТ Франківська зручним. Оскільки часто швидше дійти пішки, ніж дочекатись автобус”, – коментує Антон Гаген.

Наразі проголосували понад півтори сотні містян. Третина коментарів – нарікання на маршрути приватних перевізників і пропозиції покращити комунальні маршрути.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: