fbpx

Мережа АЗК UPG розпочала співпрацю з благодійною місією медичних волонтерів FRIDA Ukraine

Суспільство 09:15, 20.09, 2023
НА ФОТО: Медичні волонтери FRIDA Ukraine рятують життя цивільних. Фото: FRIDA Ukraine

Якісну медичну допомогу на прифронтових та визволених територіях зможуть отримати ще більше українців. Національна мережа АЗК UPG розпочала співпрацю з українсько-ізраїльською місією медичних волонтерів FRIDA Ukraine, які рятують життя цивільних.

Компанія підтримує фонд у межах благодійної ініціативи «Енергія добра». Вже майже рік частину коштів від кожного проданого гарячого напою UPG спрямовує на допомогу людям, які зазнали жахіть війни.

Команда волонтерів об’єднує понад п’ятсот талановитих медиків, які, одягнувши на білі халати бронежилети, лікують українців. Завдяки їм екстрену та планову допомогу отримують діти, особи з інвалідністю та люди похилого віку, які постраждали від військових дій та окупації. Крім того, діяльність FRIDA зосереджена ще на двох важливих напрямках: евакуації населення та навчанні для лікарів-волонтерів та студентів-медиків.

UPG взяла на себе стовідсоткове забезпечення місій пальним, а це понад 5000 літрів щомісяця. Компанія заправляє автопарк волонтерів, до якого входять реанімобілі, мікроавтобуси, автомобіль Women’s Care та інший транспорт. Крім того, мережа АЗК спрямує кошти й на облаштування мобільних медичних бригад та інші додаткові потреби.

«Під час війни у цій трагедії, масштаби якої просто немислимі, важливо, щоб кожен відчував підтримку, а надто люди, які опинилися у надскладних умовах. Завдяки місії населення, яке не мало доступу до медичної допомоги, отримує її. Кожен виїзд команди – це, без перебільшення, історія порятунку людських життів. Дякуємо лікарям за мужність! Ми також вдячні нашим клієнтам, які, купуючи каву на UPG, діляться своєю енергією добра з тими, хто гостро потребує підтримки. Це наш спільний внесок у цю боротьбу, яка обов’язково закінчиться перемогою», – прокоментувала маркетинг-директорка UPG Надія Гануліч-Манукян.

FRIDA Ukraine рятує цивільних. Фото: FRIDA
Фото: FRIDA Ukraine

Щомісяця волонтери роблять чотири-шість виїздів у громади Сумської, Харківської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та інших областей. Їхня мета – надати якісні медичні послуги якомога більшій кількості українців, які постраждали від війни. Тож огляд проводять понад 25 лікарів різних профілів. На кожній місії задіяні УЗД, ЕКГ, офтальмологічне обладнання та навіть мобільний стоматологічний кабінет. Одразу ж за призначенням лікаря пацієнти отримують й необхідні ліки.

«Ми – єдина команда лікарів-волонтерів, яка перетинає п‘ятнадцятикілометрову прифронтову межу та попри вибухи й постріли доїжджає до пекельних точок. Якщо ви бодай раз поглянете в очі людей, що живуть на деокупованих землях або у зоні ведення бойових дій, ви нас зрозумієте», – каже керівниця проєкту FRIDA Ukraine Владислава Романюк.

Від початку широкомасштабної війни під час місій допомогу отримали понад 15 тисяч пацієнтів, з яких майже 1700 – діти, лікарі виконали більше як 120 польових операцій. Люди безкоштовно отримали більше як 22 тонн необхідних медикаментів.

З кожним кілометром відвойованої української землі розширюватиметься і географія присутності місії. В UPG розповіли, що підтримуватимуть волонтерів, які, ризикуючи власним життям, рятують інших, доки у цьому є потреба. Адже об’єднавши зусилля та примножуючи енергію добра, ми зможемо більше.

Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: