fbpx

Мешканець Швеції надіслав вже п'яту вантажівку із допомогою для 10-ї бригади

Суспільство 10:45, 04.08, 2022

Мешканець Швеції надіслав у місто Коломию на Франківщині вже п’яту вантажівку із допомогою для 10 гірсько-штурмової бригади.

Шведського друга Таке Анстоута представники фонду підтримки гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» називають почесним волонтером. Він з перших днів повномасштабної війни об’єднався з однодумцями у Швеції та почав возити в Україну гуманітарну допомогу.

Зазвичай це вантажівки із необхідними речами для 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, а також медичне обладнання, яке Фонд передає у військові госпіталі та інші лікувальні заклади, інформує НТК.

“Передали вертикалізатори, крісла-каталки, роллатори, антисептики та підгузники для дорослих у медичні заклади Прикарпаття. Зокрема, допомогу отримали Івано-Франківський обласний клінічний центр паліативної допомоги та Коломийська районна лікарня”, – поінформували на сторінці Фонду підтримки гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” у фейсбуці.

Мешканець Швеції надіслав вже п'яту вантажівку із допомогою для 10-ї бригади 1
Допомогу передали в обласний хоспіс

Допомога стала можлива завдяки Спілці українців Естерйотланда та організації Blågula Bilen, що передали цю медичну допомогу зі Швеції в Україну разом з вантажівкою для 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: