fbpx

Міська рада перейменувала МІУК на "Теплий дім"

Суспільство 11:21, 27.12, 2019

Міська рада прийняла рішення перейменувати комунальне підприємство “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” на комунальне підприємство “Теплий дім” та затвердила нову редакцію статуту КП.

Як йдеться у статуті, підприємство «Теплий дім» є правонаступником КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія», набуває всіх його прав і несе повну відповідальність за всіма його зобов’язаннями.

Статутний капітал підприємства міська рада встановила у розмірі 170 млн грн (зараз у МІУК такий же). Наступного року планують поповнити статутний фонд на 5 млн грн.

«Ми подали заявку на урядову програму щодо енергоефективності. Але Уряд просить нас визначитися з підприємством, яке буде реалізовувати цю програму», – пояснив міський голова Руслан Марцінків.

Тому підприємство перейменували і внесли деякі зміни до статуту. Йдеться про отримання коштів на модернізацію житлового фонду.

Він також звернувся до керівництва підприємства з проханням поміняти роботу з громадою: стати більш доступними і прозорими.

«Але я бачу вашу функцію: робити більший ефект на енергоефективності», – сказав Марцінків.

Також Марцінків доручив підприємству наступного року економити кошти, надавати більше власних послуг та зменшити кількість підрядників.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: