fbpx

Міськрада встановила надбавки до зарплати Марцінківу, заступникам і секретарю

Суспільство 15:26, 24.12, 2020

Депутати Івано-Франківської міської ради підтримали рішення про встановлення надбавки до заробітної плати посадовцям Івано-Франківської міської ради.

З 4 січня 2021 року міський голова, секретар міської ради, заступники міського голови та керуючий справами виконавчого комітету міської ради отримуватимуть надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

У Марцінківа буде 9 заступників. Повний список

Рішенням призначено посадовцям матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань в розмірах середньомісячної заробітної плати і преміювати їх за результатами праці, а також до державних та професійних свят в межах затвердженого фонду оплати праці на відповідний період згідно з розпорядженням міського голови.

Також передбачено щомісячне преміювання згаданих вище посадовців у межах фонду преміювання, передбаченого у кошторисі виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради і економії фонду оплати праці.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: