fbpx

Тижні в підвалі: як вихователька врятувала 30 дітей зі зруйнованого обстрілами інтернату на Чернігівщині

Суспільство 18:44, 21.03, 2022

Вихователька з Чернігова Наталія Песоцька врятувала 30 вихованців зруйнованого обстрілами армії РФ дитячого притулку. Тепер жінка разом із ними та з власними дітьми знайшла новий дім на Івано-Франківщині.

КУРС писав, що на Прикарпаття прибули 30 дітей з інтернату на Чернігівщині

Про це повідомила директор Седнівської гімназії Тетяна Ясочко, пишуть на сторінці Верховної Ради України у фейсбуці. За її словами, вихователька з дітьми змогла виїхати до Івано-Франківська, адже надалі перебувати в Чернігові було небезпечно.

“30 діток з інтернату в Чернігові прийняли на Івано-Франківщині. А привезла їх туди справжня героїня, вихователька Наталія Песоцька! Ніхто не знає, але вона майже місяць прожила з вихованцями у підвалі… Відмовились усі, бо, звісно, ситуація складна… Ця людина рятувала дітей, коли двічі влучили у притулок, ховала у келіях церкви… Діти молили не кидати їх і не йти додому, і Наталія Іванівна забрала своїх дітей і весь воєнний час жила з ними, годувала і дбала. До речі, найменшому хлопчику 3,5 рочки”, – розповіла про колегу Ясочко.

Директорка гімназії наголосила, що у виховательки велике серце та добра душа. Жінка не лише опікувалася дітьми, а й вивезла їх самотужки.

“Я пишаюся нею! І дуже хочу, щоб керівництво звернуло увагу й обов’язково відзначило цю святу людину за її відданість, сміливість та героїзм!” – підкреслила Ясочко.

діти з Чернігівщини на Прикарпатті

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: