fbpx

МОЗ призначило Миколу Островського виконувачем обов'язків ректора ІФНМУ

Суспільство 17:25, 01.08, 2023

З 31 липня в Івано-Франківському національному медичному університеті нове керівництво. Багаторічний ректор ІФНМУ Микола Рожко передає повноваження своєму наступнику – Миколі Островському.

Міністерство охорони здоров’я України видало наказ про покладання обов’язків ректора ІФНМУ на Островського Миколу Миколайовича, завідувача кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб Івано-Франківського національного медичного університету. Про це повідомила пресслужба вишу.

МОЗ призначило Миколу Островського виконувачем обов'язків ректора ІФНМУ 1
Микола Островський

Новопризначений в.о. ректора звернувся до колективу з листом. В ньому він зазначив, що прийняти естафету – це велика довіра від керівництва МОЗ і нашої держави, але й ще більша відповідальність. Колектив назвав інтелектуалами та високоосвіченими особистостями. “Кожен працівник університету був, є і буде його співтворцем і членом команди, яка виважено і віддано працюватиме на благо всіх нас і закладу!” – зазначив він.

“Чи досягнув колектив університету вершин? І так, і ні. Досконалості немає меж! – вважає Островський.

Головним своїм завданням бачить досягнення гармонії, поваги в колективі, невпинний розвиток і прогрес закладу. “Гарантую забезпечення демократичної процедури обрання наступного лідера університету”, – додав він.

“Совість, праця, характер, мораль, жертовність і людяність – з цим я досягав успіху як лікар-пульмонолог, науковець і завідувач кафедри і це ж я беру з собою зараз для вас. Запрошую всіх до співпраці. Тільки в єдності наша сила і успіх. Попереду дорога служіння Великому Університету!
Впевнений, що ми разом пройдемо її достойно!” – завершив лист до колективу новий ректор.

Довідково: Островський Микола Миколайович (24 квітня 1973, Івано-Франківськ) — пульмонолог, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб Івано-Франківського національного медичного університету.

У 1996 році закінчив медичний факультет Івано-Франківської державної медичної академії.

Після завершення аспірантури працював асистентом кафедри госпітальної терапії №2. Із 1997 по 2001 роки забезпечував підготовку студентів у напрямку «Воєнно-польова терапія» на базі військового госпіталю. З 2001 по 2006 рік завідував курсом професійних хвороб, у 2002 році присвоєне вчене звання доцента кафедри госпітальної терапії №2, а у 2006 році – професора. З березня 2006 року – завідувач кафедри госпітальної терапії №2 (внутрішньої медицини №3 з курсом професійних хвороб, а з серпня 2012 року – кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб) Івано-Франківського національного медичного університету. Із 2002 року по 2008 рік – був заступником декана медичного факультету. З 2008 по 2017 рік Вчений секретар університету, з січня 2017 заступник Голови Вченої ради ІФНМУ.

Автор понад 850 наукових праць.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: