fbpx

Лантух потіх: відома програма дводенного ЛРЗ-фесту

Суспільство 19:43, 09.08, 2021

До Дня Незалежності України 22-23 серпня у Франківську вперше пройде ЛРЗ-фест – Локомотиворемонтний завод прийматиме гостей. У цей час на території заводу розгонуть локації – умовні станції для умовного фестивального локомотива.

КУРС писав, що 12 станцій готують на мультикультурний ЛРЗ-фест у Франківську

Організатори повідомили докладну програму фестивалю.

22 серпня, неділя

ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА 13:00 – Урочиста фестивальна хода (від площі Івана Франка до Привокзального скверу)

ПРИВОКЗАЛЬНИЙ СКВЕР 13:30 – Урочисте відкриття фестивалю та відреставрованого паровоза

СТАНЦІЯ 1 «ЛОКОМОТИВОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД» (на стінах пішохідного мосту)

12:00 – Графіті-фестиваль «АЛЯРМ» за участю графіті-художників з усієї України

СТАНЦІЯ 2 «ПАТРІОТИЧНА» (вхід №1)

14:00-15:00 – Патріотична програма «На варті Незалежності», а також презентація книги «Борці за Незалежність України»

СТАНЦІЯ 3 «МОЛОДІЖНА» (Цех нестандартного обладнання)

14:00-18:00 – Науковий пікнік ЛРЗ: хімічні досліди, наукове шоу від «Нової енергії», програма трансформерів, експерименти та майстер-класи

22:00-24:00 – Молодіжна дискотека

СТАНЦІЯ 4 «КОВАЛЬСЬКА» (Ковальська дільниця інструментального цеху)

14:00-20:00 – Виготовлення кованої скульптури місцевими ковалями

СТАНЦІЯ 5 «ЛІТЕРАТУРНА» (провулок між дільницею з ремонту електричних машин та паросиловим відділенням енергосилової дільниці)

14:00-18:00 – Відкриття виставки книг та презентація книжкової продукції місцевих видавництв, зустріч з письменниками Євгеном Бараном, Тарасом Прохаськом, Марією Вайно та Ольгою Деркачовою

СТАНЦІЯ 6 «МИСТЕЦЬКА» (Цех з ремонту рухомого складу)

14:00-20:00 – Виставка художніх творів Яреми Стецика, виставка робіт учнів мистецьких шкіл та фотовиставка «30 років Незалежності»

14:00-15:00 – Урочисте нагородження ветеранів Локомотиворемонтного заводу

15:00-16:00 – Музична програма Муніципального ансамблю саксофоністів

18:00 – Вистава драмтеатру ім. І. Франка «На Західному фронті без перемін»

СТАНЦІЯ 7 «ЗОЛОТИЙ ВІК» (провулок біля дизельної дільниці цеху з ремонту рухомого складу)

14:00-17:00 – Музично-розважальна програма в українському ретростилі, а також «простір краси» для людей «золотого віку».

СТАНЦІЯ 8 «КІНО» (місце для складування двигунів залізничної техніки)

14:00-18:00 – Показ українського художнього та документального кіно

СТАНЦІЯ 9 «ФУД ПРОСТІР» (біля спортивного майданчика)

14:00-22:00 – Презентація кухні місцевих рестораторів

СТАНЦІЯ 10 «ЕКОЛОГІЧНА» (ГАРАЖІ)

13:30-19:00 – Відкриття майстерні екоініціатив, урок сортування твердих побутових відходів, майстер-клас з переробки скляних пляшок, швейна майстерня, бісероплетіння, розмальовки глиняних вагончиків

СТАНЦІЯ 11 «СПОРТИВНА» (біля спортивного залу)

14:00-17:00 – Силове шоу за участю найсильнішої людини Прикарпаття Володимира Пиндуса

17:00-18:00 – Виступи чемпіонів України та світу з танцювальної школи Влада Ями

СТАНЦІЯ 12 «ЗІРКОВА» (склад №5)

18:00-22:00 – Святковий концерт за участю гуртів «BREVIS», «ЦВІТ КУЛЬБАБИ», «LAUD»

23 серпня, понеділок

СТАНЦІЯ 1 «ЛОКОМОТИВОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД» (на стінах пішохідного мосту)

12:00 – Графіті-фестиваль «АЛЯРМ» за участю графіті-художників з усієї України

СТАНЦІЯ 2 «ПАТРІОТИЧНА» (вхід №1)

14:00-15:00 – Музично-поетична програма для героїв української Незалежності

СТАНЦІЯ 3 «МОЛОДІЖНА» (Цех нестандартного обладнання)

14:00-18:00 – Військово-просвітницький ярмарок «Незалежність – боротьба триває»: демонстрація зброї, виставка військової техніки

22:00-24:00 – Молодіжна дискотека

СТАНЦІЯ 4 «КОВАЛЬСЬКА» (Ковальська дільниця інструментального цеху)

14:00-20:00 – Виготовлення кованої скульптури місцевими ковалями

СТАНЦІЯ 5 «ЛІТЕРАТУРНА» (провулок між дільницею з ремонту електричних машин та паросиловим відділенням енергосилової дільниці)

14:00-18:00 – Презентація творчості Світлани Бреславської, Василя Добрянського, Любомира Стринаглюка та Нелі Романовської та презентація книжкової продукції місцевих видавництв

СТАНЦІЯ 6 «МИСТЕЦЬКА» (Цех з ремонту рухомого складу)

14:00-20:00 – Виставка художніх творів Яреми Стецика, виставка робіт учнів мистецьких шкіл та фотовиставка «30 років Незалежності»

14:00-15:00 – Музична програма камерного оркестру викладачів Івано-Франківської дитячої музичної школи №2 ім. В. Барвінського

18:00 – Прем’єра вистави Івано-Франківського Нового театру «Боятися немає сенсу»

СТАНЦІЯ 7 «ЗОЛОТИЙ ВІК» (провулок біля дизельної дільниці цеху з ремонту рухомого складу)

14:00-17:00 – Музично-розважальна програма в українському ретростилі, а також «простір краси» для людей «золотого віку».

СТАНЦІЯ 8 «КІНО» (місце для складування двигунів залізничної техніки)

14:00-18:00 – Показ українського художнього та документального кіно

СТАНЦІЯ 9 «ФУД ПРОСТІР» (біля спортивного майданчика)

14:00-22:00 – Презентація кухні місцевих рестораторів

СТАНЦІЯ 10 «ЕКОЛОГІЧНА» (ГАРАЖІ)

10:00-19:00 – Урок сортування твердих побутових відходів, майстер-клас з переробки скляних пляшок, швейна майстерня, бісероплетіння, розмальовки глиняних вагончиків

СТАНЦІЯ 11 «СПОРТИВНА» (біля спортивного залу)

14:00-18:00 – Богатирські розваги за участю богатиря, учасника шоу «Україна має талант» Назара Павліва

СТАНЦІЯ 12 «ЗІРКОВА» (склад №5)

18:00-22:00 – Святковий концерт за участю гуртів «ПЕНСІЯ», «БРАТИ СТАНІСЛАВА» «KALUSH» та «KOZAK SYSTEM»

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: