fbpx

Минулого року на Франківщині статус особи, що постраждала від торгівлі людьми, отримали дві людини

Суспільство 19:55, 06.02, 2020

Такі дані були озвучені на тренінгу, що організував франківський Карітас для посадових осіб, які відповідають за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. У дводенному тренінгу взяли участь фахівці на рівні облдержадміністрації та райдержадміністрацій Івано-Франківської області. 

Тема тренінгу – “Підвищення рівня кваліфікації посадових осіб, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми”.

Навчання провели Марина Пасєчник, голова Всеукраїнської Коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми, та Інна Сабадош, голова Закарпатської громадської жіночої організації “Веста”.

Минулого року на Франківщині статус особи, що постраждала від торгівлі людьми, отримали дві людини 1

На тренінг також були запрошені представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області. Спеціалісти розповіли про види правової допомоги, які  можуть отримати особи, постраждалі від торгівлі людьми.

На навчанні розглядали зміни нормативно-правової бази з протидії торгівлі людьми на національному рівні, говорили про те, як виявляти осіб, що постраждали від торгівлі людьми, в тому числі дітей, осіб без громадянства та внутрішньо переміщених осіб. Учасники тренінгу знайомилися з основними правилами та принципами проведення інтерв’ю в процесі ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми. Говорили також про тих людей, які отримали відмову у встановленні статусу – про надання їм допомоги та про організацію їх соціального супроводу фахівцями соціальної роботи ЦСССДМ.  

Минулого року на Франківщині статус особи, що постраждала від торгівлі людьми, отримали дві людини 2

В Івано-Франківській області за період з вересня 2012 року по грудень 2019 року статус особи, що постраждала від торгівлі людьми, отримали 24 людини. Це дані з того часу, як в Україні офіційно затвердили статус особи, що постраждала від торгівлі людьми. У 2019 році статус отримали дві людини.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: