fbpx

Митрополит Епіфаній нагородив 9 медиків з Прикарпаття

Суспільство 20:02, 08.08, 2022

Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній 8 серпня 2022 року прийняв у своїй резиденції – Митрополичому домі – медичних працівників з Франківщини

Як пише сайт ПЦУ, до Предстоятеля автокефальної Української Православної Церкви завітали директор департаменту охорони здоров‘я Івано-Франківської ОВА Ігор Дмитренко, лікар Прикарпатського центру репродукції людини МОЗ України Іван Куйбіда, лікар Міської клінічної лікарні №1 м. Івано-Франківська Іван Харун, директор ДЗ Спеціальзований санаторій «Гірське повітря» МОЗ України Степан Марцинюк, лікар-хірург Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Володимир Петраш, медичний директор Бурштинської центральної міської лікарні Наталія Сачинська, завідуючий відділенням травматології Обласної клінічної лікарні м. Івано-Франківськ Любомир Юрійчук, лікар КНП ІФ ОПЦ ОР Галина Гаврилюк та генеральний директор НКП Івано-Франківський обласний перинатальний центр Юрій Павлушинський.

Митрополит Епіфаній нагородив 9 медиків з Прикарпаття 1

У зустрічі також взяв участь єпископ Богородчанський отець Феогност, вікарій Івано-Франківсько-Галицької єпархії.

Митрополит Епіфаній обговорив з гостями благодійні та гуманітарні проєкти. Зокрема, мова йшла про відкриття на Франківщині будинку для літніх людей, організацію на парафіях центрів збору й розповсюдження допомоги для вимушених переселенців і захисників України та процес створення шелтерів для допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Митрополит Епіфаній нагородив 9 медиків з Прикарпаття 2

«Разом ми завжди можемо зробити для перемоги і допомоги ближнім набагато більше, ніж поодинці. Тому недаремно говорять, що сила в єдності. Так само і спільна молитва є дуже важливою, бо вона єднає нас з Богом», – зазначив Блаженнійший владика.

Окрім того, до дня пам‘яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона Митрополит Епіфаній відзначив медичних працівників церковними нагородами.

Митрополит Епіфаній нагородив 9 медиків з Прикарпаття 3

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: