fbpx

Митрополит Володимир провідав хворих з Луганщини у Лисецькій лікарні

Суспільство 09:51, 21.04, 2022

20 квітня Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин спільно з директором БФ «Карітас» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Володимиром Чорнієм відвідали Лисецьку лікарню. У медичній установі перебувають евакуйовані мирні мешканці з міст та селищ Луганської області, які зазнали значних бомбардувань ворога.

Працівники Карітасу зібрали та передали великодні пакунки з продуктовими наборами та засобами гігієни для всіх потребуючих, щоб підтримати їх в часі війни та поділитися милосердям напередодні свята.

Митрополит Володимир провідав хворих з Луганщини у Лисецькій лікарні 1

Митрополит Володимир уділив своє Архієрейське благословення всім пацієнтам, які перебувають в стінах лікарні, а також лікарям та усім працівникам лікарні.

«Ми об’єднані один навколо одного та разом плекаємо перемогу для України, – продовжив Архієрей, – Господь з нами, а ми в єдності показуємо силу українського народу. Хай Бог благословить волонтерів, воїнство та всіх, кому потрібно скоре одужання».

Митрополит Володимир провідав хворих з Луганщини у Лисецькій лікарні 2

Станом на сьогодні лікарня прихистила близько 78 людей, які покинули свої домівки, а зараз мають необхідність у лікуванні та реабілітації. Серед них є тяжко хворі, поранені та потребуючі операцій пацієнти. Більшість з них – люди похилого віку, які втратили свої домівки та були евакуйовані з допомогою волонтерів та небайдужих людей. Тож працівники «Карітасу» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ залишилися з хворими, щоб зробити оцінку їхніх потреб і допомогти людям у найнеобхіднішому.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: