fbpx

Митрополит Володимир Війтишин вакцинувався від коронавірусу

Суспільство 15:56, 04.10, 2021
НА ФОТО: Володимир Війтишин

Сьогодні, 4 жовтня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин прийняв першу дозу вакцини від коронавірусу.

Щеплення від COVID-19 відбулося в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні. Щепили Митрополита Володимира вакциною Pfizer.

«Сьогодні чимало є дискусій, переважно віртуальних, про те, чи варто вакцинуватися чи ні. На нашу думку, вакцинація – поки єдиний метод стримати поширення цього смертельного вірусу. Будь-які суспільні відносини повинні будуватися на довірі. Ми довіряємо нашим воїнам, нашій поліції, нашій Церкві та іншим установам, подібно й нашим лікарям ми маємо довіряти та молитися за них», – сказав Митрополит у коментарі для Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Митрополит Володимир Війтишин вакцинувався від коронавірусу 1

На його думку, немає жодних релігійних підстав, щоб відмовлятися від вакцинації.

«Наш Блаженніший Святослав сказав так: «Відмова від вакцинації за релігійними мотивами часом прикриває в собі щось інше. Про це ми засвідчили окремим документом на рівні Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій». Тому маємо зі спокоєм та з любов’ю до ближніх пройти через це», – зазначив Архієрей.

Він також додав, що це його маленький приклад для всіх, хто боїться або хто сумнівається.

«Давайте всі разом, з повною свідомістю підійдемо до вирішення цього надсерйозного виклику, який зараз стоїть перед усім людством», – закликав митрополит Володимир.

До речі, владика Володимир планував вакцинуватися значно раніше, але з огляду на наявність антитіл після перенесеної хвороби сімейний лікар рекомендував перенести вакцинацію на осінь, інформує Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: